У Рівному запустили сотні кульок в знак єдності України

Cотні синьо-жовтих повітряних кульок полетіли в небо над містом Рівне на знак єдності України під час урочистого Віче, присвяченого 200-річчю з дня народження українського Генія Тараса Григоровича Шевченка. Крім того, учасники урочистостей на майдані Незалежності разом в унісон читали Шевченковий заповіт.

Усі виступаючі представники влади, громадські активісти, політики, освітяни, були одностайні у заклику зберегти територіальну цілісність України.

 Зокрема, міський голова Рівного Володимир Хомко зауважив, що "найбільший і найвеличніший пам’ятник Тарасові Шевченку - це вільна, сильна, демократична, незалежна Українська держава, яку ми маємо спільно збудувати".

Крім того, учасники мітингу вшанували героїв "Небесної сотні". До уквітчаних фотографій Героїв народної революції школярі міста поклали запалені свічки і лампадки.

 Акція відбулась під час урочистого віча «І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій, не забудьте пом'янути не злим тихим словом», яке розпочалось о 10 годині 9 березня на майдані Незалежності у Рівному з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Упродовж дня тут проходить поетичний марафон «Іду на сповідь до Тараса». Звучать поезії Кобзаря у виконанні учнів Рівного та твори на слова Тараса Шевченка від художніх колективів міста.

 А розпочалось віче покладанням квітів до пам'ятника Тарасові Шевченку на майдані Незалежності у Рівному.

Упродовж віча учні-волонтери роздали рівнянам більше чотирьох тисяч наліпок із зображенням Т.Г.Шевченка «Весна починається з Шевченка». Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.