"Санком-Рівне" люструватиме своїх клієнтів

ТзОВ "Санком-Рівне" проводить люстрацію всіх своїх споживачів на предмет вчасних розрахунків за послуги з вивозу сміття. Відтепер наші добросовісні клієнти знатимуть в обличчя сусідів - злісних неплатників.

Підприємство запроваджує практику побудинкового інформування споживачів з цього приводу. Всім абонентам надійдуть оголошення із зазначенням адрес боржників. Маємо надію, що сусіди розбудять совість недобросовісних клієнтів і тих, хто підкидає сміття в чужі контейнери. Сподіваємося: такий крок поліпшить ситуацію. Адже чесні та вчасні розрахунки - це гарантія якісних послуг. Про це повідомляє прес-служба "Санком-Рівне".

Ключові слова: 

Коментарі

до відповідальності треба притягати верховну раду з кабміном на пару за те що закрили єдиний в Україні сміттепереробний завод

Санком і міську владу потрібно притягати до кримінальної відповідальності за те, що відбувається на міському сміттєзвалищі! Скільки можна знищувати навколишнє середовище?

Взимку, коли було слизько, машина взагалі не приїжджала на нашу вулицю (Кутузова), і перерахунків жодних не було ... От така справедливість!..

Ну нехай не 5кг, а 5 літрів (по Вашим розрахункам). Але ж це майже ціле ведро сміття за день!!! Звідки йому стільки взятися?
І не розказуйте, що Ви такі добрі, переживаєте за простих людей і працюєте практично собі в збиток.
І до речі, щоб рівняни знали - в тариф за опалення закладено цифри з розрахунку середньодобової температири надворі мінус 20 градусів за весь опалювальний сезон!!!!
А тепер гляньте на вулицю, сонечко світить. А потім гляньте в квитанції - чи зменшиться сумма? Цього року зима була практично з 15.01 по 15.02. Остальний час - температура вище нуля. Де перерахунок по теплу?!!!!!

Норма прийнята в м.Рівне 1,56 куб м в рік на 1 особу. В місяць - 0,13 куб.м, в день (при 30 днях у місяці) - 0,004 куб.м. Якщо 1 куб м сміття важить 180 кг в середньому, то не важко порахувати що в день людина сплачує за 0,7 кг сміття. Де взялось 5 Кг???.. Всі тарифи і норми є загальновідомою інформацією.

Труть коментарі - негарно...
Напишу ще раз:
Цей санкомівець дорвався до комунальної кормушки при старій владі, а тепер фарбується під "революціонера-люстратора".
Вдумайтеся, люди платять за вивіз 5кг сміття щоденно по тарифу!!. Це як його стільки зробити?
Завод сміттевий прикрили тихенько - а там можна було б вичислити реальні цифри кількості відходів.
ЗА ЦЮ КОМУНАЛЬНУ МАФІЮ З ЇХНІМИ ЗАХМАРНИМИ ТАРИФАМИ ДАВНО ВЖЕ ПОРА ВЗЯТИСЯ!!!

на дворецьку ціле місто сміття звозить, хай поставлять камери спостереження і виловлюють неплатників за номерами машин, а то платити мають 20 будинків, що поруч, користується увесь новий двір, тинне, басів кут

хай би спочатку актуалізували ті дані,які у них є! наприклад у квартирі наді мною прописано 2 людини,проживає четверо,а рахунок на сміття приходить на одну людину! і таких випадків безліч!

Це суперечить закону про особисті дані, за це можна подати в суд

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.