Здолбунівські активісти спільно з міліцією викрили наркопритон

У ніч з 8 на 9 березня під час проведення спільного патрулювання працівниками правоохоронних органів та активістами здолбунівської Сотні самооборони було викрито наркопритон. Про це у «Фейсбуці» написав координатор здолбунівської Сотні самооборони Сергій Кондрачук.

Зокрема, у повідомленні зазначається наступне:

«У ніч з суботи на неділю під час проведення спільного патрулювання працівниками правоохоронних органів та активістами Сотні самооборони було викрито наркопритон.

Ось як описує цей захід активіст сотні самооборони, який брав участь в операції. За вказівкою капітана міліції наш патруль вирушив перевірити один з підвалів в будинку по вул. Лесі України. Коли ми спустилися в підвал, то виявили, що там займаються далеко не спортом. 

Дочекавшись, доки нам відчинять двері, ми зайшли та побачили чотирьох «неадекватних» чоловіків. В одного з них ми виявили 15 грам характерної речовини, один із затриманих встиг втекти, решту - силами міліції та самооборони ми заблокували в залі, щоб дочекатись приїзду слідчо-оперативної групи. 

Згодом спеціалісти цієї групи виявили ще ряд схованок з наркотичними речовинами, а саме ще два згортки по 15 грам зілля та банку з подібною речовиною об’ємом 500 гр. Характерно, що все приміщення, де був наркопритон, було завішане символікою так званих, демократичних партій. А в одного затриманого, який перебував в неадекватному стані (припускаємо, що у стані наркотичного сп’яніння) в нагрудній кишені було виявлено пов’язку із надписом «Правий сектор».

Після складання протоколів затриманих відвезли в Рівне на експертизу.»

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.