Люстраційний комітет офіційно звернувся з вимогами до керівництва Рівного та області

Члени неполітичного громадського об'єднання "Люстраційний комітет в Рівненській області" звернулися із заявою до керівництва Рівного та області, в якій висувають низку вимог.

Зокрема, оприлюднити на офіційних сайтах анкети з розробленими та затверджиними на засіданні люстраційного комітету критеріями відповідності для осіб, які претендують на керівні посади в області.

Усі конкурси відповідно до цієї заяви мають проводити відкрито, у присутності громадськості та представників ЗМІ.

Відповідальні особи також повинні оприлюднювати на офіційних сайтах результати конкурсів на заміщення вакантних посад держслужбовців.

Окрім того, осіб, які після проходження анкетування та здобуття найвищих результатів за наслідками проведених конкурсів, якщо проведення таких конкурсів передбачено Законом України "Про державну службу", рекомендується призначати на визначені вище посади на передбачений законом випробувальний термін у 6 місяців.

Відповідна заява адресована міському голові Рівного Володимиру Хомку, голові Рівненської обласної ради Михайлу Кириллову та голові Рівненської ОДА Сергію Рибачку. Під нею підписалися члени неполітичного громадського об'єднання "Люстраційний комітет у Рівненській області".

Ключові слова: 

Коментарі

А коли будуть люстувати тих, хто люструватиме членів люстраційного комітету?

Не позаздриш Рибачку . Люди яких можна запросити у якості спеціалістів не бажають йти працювати в адміністрацію в даний час. Сильні люди із деп.корпусу облради є самодостатніми і не розподіляють крики про люстрації та не вважають за необхідне перед кимось виправдовуватися. Віче в Рівному взагалі перетворилися в мітинги на підтримку "Привого Сектору". Одні лише гасла і брехня. Кривун який входить у комісію з бюджету договорився до того що Берташ крав мільярдами хоча весь бюджет області за 4 (чотири ) роки 15 мільярдів із них зарплат 72 відсотків

Ви, шановний, не прикривайтеся словом громадскість. Ви не вся громадскість. От депутати обласної ради - не громадскість? Це не ми їх обирали разом з Вами? Та весь цей люстраційний комітет працював на виборах на певних кандидатів, а тепер собі знайшли нове заняття. Та Кирилов і Рибачок в тисячу разів краще за вас знають, кого їм призначати, бо ЇМ, а не ВАМ з тими людьми працювати. Ви краще контроюйте діяльність, роботу влади і реагуйте на неправомірні дії, а не лізьте у кадрову політику.

А судді хто? Хто і коли давав повноваження люстраційному комітету? Їхньої кваліфікації та авторитету вистачає для того, що комусь ВИМОГИ ставити? Дорвалися, самозванці!

Спробуйте пролюструвати лікаря перед операцією... Адже він весь час своєю пасивною позицією і політичною "бездіяльністю" підтримував злочинний режим... як і решта працюючих людей...

Хто це такі в комітеті,люстраційний комітет,хто ім надав такі повноваження?люди обурені..особисті неприязні стають бредом..самі себе люструйте,а потім когось,дійсно почніть з себе,розкажіть громадскості про кожного члена комітету,проведіть опитування чи достойні,а потім говоріть.а то в більшості в самих рильце в пушку.а когось навчаєте.

громадськість рівненщини наполягає на обов*язковій люстрації членів люстраційного комітету !

Головне щоб не було як у тому випадку : "Я тобі це пригадаю", коли особисті вподобання і амбіції беруть верх над розумом. А судячи з того як це робиться (надіюсь що надалі воно буде більш продумано і налагодиться), то якщо комусь хтось просто не подобається, його треба терміново люструвати.

А ви приходьте на засідання люстраційного комітету - адже це громадськість самоорганізувалась, і ви теж можете взяти в цьому участь

А коли будемо люструвати членів люстраційного комітету??

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.