У Сарнах підстрелили міліціонера

Громадський активіст з Сарн повідомив у соціальній мережі «Фейсбук» Роман Захарчук повідомив, що вчора, під час сутички у Сарнах поранили міліціонера.

«10 березня у місті Сарни приблизно о 20.30 при виконанні службових обов'язків під час затримання озброєного мешканця с. М.Цепцевичи гр. П. було поранено співробітника міліції сержанта А.
Під час спільного патрулювання представників "Районної варти" та патрульної служби МВС Сарненського району патруль підійшов до пари (хлопець та дівчина) які столи в центральному парку біля мотоцикла, їм було запропоновано вивести ТЗ з парку, при спробі взнати чий це ТЗ гр. П. сказав що це не його мотоцикл, при перевірці документів один з працівників міліції крикнув: "Пістолет!" зловмисник почав втікати, за ним побігли працівники міліції, в сторону яких пролунали постріли. Одна куля засіла в м'язовій тканині обличчя. Не дивлячись на це працівник міліції намагався відібрати зброю, зловмисник наніс удар рукояткою розрядженого пістолета по голові.

Можу сказати, що працівник міліції (молодий 22-річний сержант) діяв сміливо, навіть героїчно. Прикро що злочинець 1995 р.н. а вже приїзджає в райцентр з пістолетом. Довелося бути присутнім при слідчих діях якось стає моторошно, що в молоді немає думалки, але є гроші на пістолет, і вони вважають що це круто. А в результаті є поранений працівник міліції та 18-річний хлопець який отримає реальний строк.»

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.