Картини рівненського карикатуриста подорожують Україною

Відомий рівненський музикант,  художник та активний учасник Євромайдану Юрко Журавель продовжує малювати карикатури українських політиків та картини із зображенням Небесної сотні та подій на київському Майдані.

Виставка у Харкові

Він відкривав виставки просто неба у центрі Києва та Рівного, а тепер його картини подорожують містами України: Харкові, Вінниці, Одесі та Донецьку.

Проте бувають і прикрі випадки. Так як Юрко Журавель дозволив всім використовувати його картини, то деякі люди користуються цим. Наприклад у Ужгороді на сіті лайті на картині Небесної сотні не всіх Героїв зобразили. Ось що з цього приводу написав Юрко Журавель у «Фейсбуці»:

«Ужгород та інші міста! Я втомився вже від цього!!!! Ви вганяєте мене в глибокий депрес!!! Не кожному ви вклонились!!!!! Відрізано третину героїв!!! Чи вони не варті????? Включайте трошки мозок!!!!!!!! Хоч елементарні правила композиції , хоч крапельку смаку і самоповаги!!! А Вас, друзі, прошу- перепостіть це!Будь ласка.Сподіваюсь дійде до криворукого автора і стане прикладом, як не варто робити..

ЧИТАЙТК ТАКОЖ: Революційні карикатури від рівненського художника Юрія Журавля

Рівненський карикатурист презентував свої роботи на Європейській площі у Києві

Рівненський карикатурист висміяв Царьова, Добкіна, Кернеса і Путіна

Рівненський рок-музикант відкрив виставку у столиці. ФОТО

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.