Рівненський нардеп: Нова влада має формуватися лише за погодженням з громадою

Призначення чиновників усіх рівнів, починаючи від уряду і закінчуючи головами районних адміністрацій, мають відбуватися виключно на основі принциповості та професіоналізму кандидатів та за погодженням з громадою. 

Як повідомили у прес-службі Рівненської обласної організації політичної партії «УДАР», про це розповів народний депутат України від Рівненщини Віталій Чугунніков.

За словами нардепа сьогодні країна стала іншою, а тому потребує й іншого підходу до формування владних структур. 

- Кулуарні домовленості та «квотний» принцип розподілу міністерських крісел та обласних адміністрацій має відійти в минуле. А на посади мають призначатися люди, котрих рекомендує громада та які є професіоналами своєї справи та не заплямовані корупційними зв’язками. Приклад того, яким чином мають призначатися чиновники продемонстрували студенти, котрі на посаду міністра освіти запропонували своїх три кандидатури. Власне ця ініціатива була підтримана представниками УДАРу, а перший з них – Сергій Квінт був рекомендований УДАРівцями на посаду міністра освіти. Адже наша політсила наполягає на тому, що призначення на посади голів адміністрацій та інших відомств має відбуватися лише за погодженням з громадами. Саме громадськість має запропонувати політикам тих професіоналів, які користуються популярністю та довірою. Ці люди і повинні очолювати різні відомства. Бо будь-яка «колуарщина» та «квотність» може порушити й без того крихкий баланс та повернути країну до ручного керування. А саме проти цього виступали люди на майдані, - наголосив Віталій Чугунніков.
 
Окрім того, нардеп підкреслив, що сьогодні суспільство потребує зміни системи влади, а не лише облич у владі. А тому партія УДАР наполягає на якомога ширшому залученню громадськості до процесу формування нової влади в країні. Адже це дозволить справді змінити принципи роботи нової влади.

Коментарі

Хто такий Сергій Квінт (може, Квіт)? Редактори, вичитуйте текст!
Підтримую автора попереднього комента: що таке громада? Все населення області? 100 чоловік-крикунів з якогось там сектора чи швайцарії? 200? 300? Якби створили нормальний люстраційний комітет з широкою репрезентанцією усіх категорій громадян області (за професійною ознакою), а також активістів найдієвіших в області громадських організацій - отоді можна говорити. А те, що зараз - то cміх, а не погодження з громадскістю.

Що таке громада?це 300чол.чи це вся область яка має право голосу,що за маразм відбувається прикриваючись ідеями майдану,іде маніпулювання думкою народу

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.