У Рівному терміново шукають прихисток для дітей з Криму

Сьогодні вкрай необхідно розмістити 20 дітей та вісім жінок з криму. Вони були "виселені" "самообороною Криму" з власних будинків та наразі живуть в приміщенні Крименерго.

Про це у мережі Фейсбук повідомив прес-секретар РОО "УДАР" Сергій Мініч.

"Друзі по інформації, яку сьогодні оприлюднив Анатолій Сидорук уточнюю: до нас звернулися представники кримських татар з проханням допомогти розмістити в майбутньому близько 265 родин. Але вже сьогодні вкрай необхідно розмістити 20 дітей та вісім жінок з криму. Вони були "виселені" "самообороною Криму" з власних будинків та наразі живуть в приміщенні Крименерго. Просять терміново допомоги. Анатолій Сидорук провів перемовини з обласним керівництвом та керівництвом "Олександрійського сиротинця". керівники сиротинця висловили готовність прийняти цих 20 дітей та 8 мам. Наразі узгоджуємо яким чином будемо доставляти "постраждалих" з Криму. Координує цю роботу заступник голови обласної організації партії УДАР Анатолій Сидорук", - написав Сергій Мініч.

Як повідомлялось раніше, загалом 265 кримських сімей у найближчі дні прибудуть на Рівненщину. Вони звернулися за допомогою прийняти їх у нашій області.

Депутат Рівненської обласної ради Сергій Штурхецький вважає, що у Рівному повинен працювати центр центр допомоги громадянам України, які змушені покинути Крим.

Також у соцмережах жителі Рівного почали створювати списки тих, хто хочеприхистити сім'ї з Криму.

Окрім цього, рівняни Рівняни розпочали збір коштів для кримських військових.

Ключові слова: 

Коментарі

У м.Ківерці Волинської області є змога прийняти декілька сімей . Звертайтеся за тел. 0960584868 Олександр

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.