Рівненська самооборона Майдану патрулюватиме вулиці та контролюватиме владу

Самооборона Майдану працюватиме у новому форматі. Якщо першочергово це об'єднання було створено для захисту Майдану від силовиків, то сьогодні самооборона Майдану займатиметься патрулюванням вулиць та контролем влади на місцях.

- За три місяці було створено багато ініціативних груп, які мають на меті забезпечення правопорядку. Зараз ми хочемо створити структуру Самооборони на рівні областей, в якій буде чітка координація дій та не допустити дії маргінальних та злочинних груп, адже координатор нестиме відповідальність за дії Самооборони та буде обличчям Майдану, - сказав координатор рівненської обласної Самооборони Майдану Юрій Шадий.

За словами Юрія Шадого, щоб в Україні відбулись зміни, потрібно забезпечити відкриту конкуренцію, тобто щоб до влади прийшли найкращі люди, а також забезпечення законності та справедливості.

Сотник Здолбунівської сотні Самооборони Юрій Пшеничний запевнив, що це не політичний проект.

- Люди самооборони Майдану не йдуть до влади. Нашим завданням є не допустити використання ситуації, яка склалась в країні та щоб до влади не прийшли пройдисвіти. Ми заплатили занадто велику ціну. Влада повинна бути і керувати державою, проте, якщо політична партія ставить своїх людей на посади, то вона повинна відповідати за цих людей, - наголосив Юрій Пшеничний.

Також Юрій Пшеничний зазначив, що Самооборона Майдану у Здолбунові патрулює вулиці спільно із міліцією, в результаті чого злочинність у місті знизилась до нуля.

Координатор Самооборони майдану на Костопільщині Дмитро Гаврилюк зазначив, що зараз їх завдання - контролювати владу на місцях:

- Спочатку у нас було 20 людей, які зорганізувались, щоб забезпечити власну безпеку. Пізніше ми почали патрулювати вулиці. Зараз ми об'єднуємось з іншими загонами Самооборони, щоб можна було краще координувати свої дії та контролювати владу на місцях, щоб вона виконувала свої обов'язки.

Самооборона Майдану відкрита до співпраці з будь-якою організацією. Їх основна мета - щоб перемогли люди, а не конкретні угрупування чи особи та щоб, ті хто стояв на Майдані не були зраджені.

Бажаючі долучитись до Самооборони майдану координати:

(097)883-08-05 – Юрій Шадий, координатор «Самооборони Майдану» в Рівненській області

Прес-секретар: Тарас Давидюк, (097)798-95-81

E-mail: taras.davydiuk@gmail.com

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.