Рівне готове приймати біженців із Криму

Рівне в оперативному порядку готується приймати перших біженців із Криму. Розмістити в себе родини кримчан зголосились навіть місцеві готелі. Тим часом міський телефонний центр розпочинає роботу з координації охочих рівнян дати прихисток кримчанам. 

Сьогодні вкрай необхідно розмістити 20 дітей та вісім жінок з криму. Вони були "виселені" "самообороною Криму" з власних будинків та наразі живуть в приміщенні Крименерго. Про це у мережі Фейсбук повідомив прес-секретар РОО "УДАР" Сергій Мініч.

"Друзі по інформації, яку сьогодні оприлюднив Анатолій Сидорук уточнюю: до нас звернулися представники кримських татар з проханням допомогти розмістити в майбутньому близько 265 родин. Але вже сьогодні вкрай необхідно розмістити 20 дітей та вісім жінок з криму. Вони були "виселені" "самообороною Криму" з власних будинків та наразі живуть в приміщенні Крименерго. Просять терміново допомоги. Анатолій Сидорук провів перемовини з обласним керівництвом та керівництвом "Олександрійського сиротинця". керівники сиротинця висловили готовність прийняти цих 20 дітей та 8 мам. Наразі узгоджуємо яким чином будемо доставляти "постраждалих" з Криму. Координує цю роботу заступник голови обласної організації партії УДАР Анатолій Сидорук", - написав Сергій Мініч.

Як повідомлялось раніше, загалом 265 кримських сімей у найближчі дні прибудуть на Рівненщину. Вони звернулися за допомогою прийняти їх у нашій області.

Тим часом координацію прийому біженців проводить і міська влада. Як розповів на засіданні міськвиконкому міський голова Рівного Володимир Хомко, тимчасово поселити біженців готові навіть приватні готелі в Рівному. 

- Ми провели переговори з адміністраціями готелів "Турист", "Орлан" та "Мир". Вони в оперативному порядку готові безкоштовно поселити перших біженців, - зауважив очільник міста. — Зараз домовляємося і з іншими готелями. На перший час це оптимальний вихід. 

Тим часом міська влада закликає долучатися і мешканців міста. Охочих прийняти родини кримчан запрошують за писуватися у міському колл-центрі за телефоном 1553. 

Рівнян закликають не бути байдужими до чужого горя, адже від доброти простих людей зараз залежить дуже багато.  

Зараз у соцмережах жителі Рівного почали створювати списки тих, хто хочеприхистити сім'ї з Криму.

Також всі охочі рівняни, які можуть прийняти сімї можуть звязатися з координатором поселення телефонами: (0362) 60 88 45; (066) 045 26 22; (067) 915 45 58

Окрім цього, рівняни Рівняни розпочали збір коштів для кримських військових.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.