Керівник рівненського "Руського культурного центру" назвав мешканців Західної України нацистами

 Нещодавно Михайло Кириллов-старший опублікував заяву на інтернет-саті Кримскому Ехо у якій назвав нацистами мешканців Західної України, які виступили проти режиму Януковича.

 

У публікації під назвою "Россия не должна оставить русских, живущих в Западной Украине" закликає російську владу якнайбільше приділяти увагу цьому регіону аби формувати у місцевого населення позитивний погляд на Росію.

Окрім таких, відверто проросійських заяв, керівник рівненського "Руського культурного центру" Михайло Кириллов прирівнює мешканців Західної України до нацистів, - повідомляє ЧаРівне.інфо.

Михайло Кириллов - батько голови Рівненської облради Михайла Кириллова. Як розповів у своєму інтерв'ю сайту "ВСЕ" Кириллов молодший, зі своїм батьком він фактично не бачиться та не спілкується вже багато років. Окрім того, Михайло Кириллов-старший має широкі зв'язки серед впливових у Рівному Людей. Так його він є соратником Михайла Бузинарського, по контрольованій Віктором Медведчуком, організації "Український вибір". Та неодноразово підтримував секцію тайського боксу "Праджад", якою також опікується депутат Рівнеради Тарас Максименко. Останній, до слова, є наближеною людиною до міського голови Володимира Хомка та кумом депутата міськради Святослава Євтушенка. І як стверджують джерела, віднедавна Тарас Максименко опікується іміджем рівненського "Правого сектору" у якості спеціаліста з PR-технологій. 

Щоправда пізніше, відразу після публікації матеріалів на сайті "ВСЕ" і "ЧаРівне" згадана публікація змінила автора та зникло фото. На самому ж сайті "Крымское Эхо" з'явилось вибачення і інформація про нібито помилку в авторстві статті. Цікаво, що згадана публікація датована 6 березна, а помітили помилку лише 11 березня.

Коментарі

Молодці, оперативно змінили автора і прибрали фото старшого Кіріллова. От тільки скрін-шоти збережені. Так що можете подавати до суду - програєте. Та й подавати доведеться відразу й на ЧаРівне, бо спочатку стаття з'вилась у них. Удачі!

А що з дружиною Кривошейкіна?

Ну шо ЛьошМАНН - обісрався??? А тепер, якщо хочеш, щоб не подали до суду проси гнидо у людей вибачення!!! Наклепницька твоя морда!!

Работай над ошибками... МАЦА...

Знову матеріл без автора...Льоша ти сцикливий облизень! Думав ти малоліток собі в офіс набрав щоб їхніми прізвищами прикриватись,а тут бачиш...Ти б краще більше часу дружині приділив - послуги пластичного хірурга зараз досить доступні))))))))))

Це ж треба таку дурну провокацію закинути проти людини
http://kr-eho.info/index.php?name=News&op=article&sid=11656

почитайте - це зовсім інша людина написала, який позор друкувати неперевірену інформацію

А ще вони усі бачили по телевізору Януковіча значить вони його соратники... Єврєй жжот... Кривошейман лучший...

Кириллов - чистий шовініст. Гнати таких треба звідси. Бойкотувати його "Німецьку оптику"

Не називайте ту українофобську структуру "Руським культурним центром", бо до Русі вона ніякого стосунку не має. З толерантної точки зору її слід називати "Російським культурним центром", а з історичної точки зору - "Московитянським культурним центром". Хоча, чи можна те, що є у москалів, назвати культурою?
А кирилов-старший - це українофоб, москово-фашист, москво-нацист, сталініст і невдячна курва, яка жере хліб, вирощений на українській землі, але дозволяє собі плювати на цю землю, на її культуру, на почуття людей, які дали йому тут прихисток, скотині кацапській.

Власник магазину "Німецька оптика" на 16 липня

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.