Волонтерська прес-служба Рівненської ОДА шукає журналістів

Вже понад тиждень у Рівненської облдержадміністрації новий очільник Сергій Рибачок. Наразі він починає формувати власну команду та приймає кадрові рішення.

Тим часом є чимало людей, які помітні біля нового голови ОДА та вже частково виконують чи ті інші обов'язки. Зокрема, на представлення нового очільника облдержадміністрації журналістів запрошувала відома у Рівному коуч-тренер Ірена Слута. Окрім того, останнім часом її разом із сесторою Оленою Слутою помітно на заходах адміністрації. Також Ірена Слута розповсюджує інформацію установи на своїх сторінках у соціальних мережах. А сьогодні опублікувала інформацію, що на цікаву роботу в центрі Рівного з офіційним працевлаштуванням запрошують журналістів.

У свою чергу, як розповів Сергій Рибачок сайту "ВСЕ", наразі питання формування прес-служби Рівненської ОДА вирішується, адже є порядок прийняття людей на державну службу. 

- Зараз є люди, які мені допомагають на волонтерських засадах. Як тільки буде призначений керівник прес-служби Рівненської ОДА, я відразу повідомлю про це журналістів, - повідомив Сергій Рибачок.

Ключові слова: 

Коментарі

А що у ВО "СВОБОДА" закінчились квоти."адже є порядок прийняття людей на державну службу. " А де був порядок прийняття на посаду Голови районних адміністрацій??????? Де їхній професіоналізм, досвід, фаховість???

Цікава ініціатива, але здається що нормальні професійні журналісти не підуть працювати за 1200грн державних грошей. Хоча і на волонтерських засадах пресслужба краще працює ніж раніше... навіть онлайні запитання до Рибачка і куча статей у них на сайті. Видно що люди прийшли саме працювати.

Олександр Поліщук все правильно зроблено. Молоді люди мяють змогу заявити про себе і працювати. А не так як Ви пропонуєте набрати псевдопрофі на незрозумілих вимогах. Те що деякі професіонали журналістики і не тільки, а й у інших професіях аналогічно, тільки називаються профі, а насправді ж робити вагомий внесок у розбудову держави не допросишся. Я вже не кажу з/п що вони собі просять, чи вимагають. Так що все правильно обявлено, а коли ж той профі зніме з себе гординю і вирішить бути на своєму місці і допомагати разом з усіма у розбудові нашої України, то йому всі будуть раді. А не так як раніше ходимо клянчимо кожного окремо, вони собі ціну набивають, а пальцем поворухнуть потім лінуються, зате гроші рахувати не лінувались. Якось так. Захочете подискусувати заходьте на сторінку РОМГО Портал Нації у Фейсбуці, там поговорим.

Не простіше самостійно визначили потрібні кадри і запросили на роботу в ОДА? На цей заклик може студентів чи початківців відгукнеться чимало, а професіоналів (є такі в Рівному) на роботу запрошують індивідуально, чітко формулюючи вимоги та обсяги з/п. Якщо це "кастинг" в пресову службу Сергія Р.,то якось не солідно виглядає, ніби запрошення друзям у соцмережі в пінг-понг пограти на вихідних. Місточок між владою і громадою (прес-служба) так не будується ні-ні-ні.

Коментар залишено, звісно, при всій повазі до моєї знайомої Ірени Слути.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.