Майбутній заступник голови Рівненської ОДА має пройти люстрацію

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", сьогодні під час засідання неполітичного громадського о'бєднання "Люстраційний комітет у Рівненський області" голова Рівненської ОДА представив кандидата на посаду свого першого заступника. Зокрема, на цій посаді Сергій Рибачок хоче бачити екс-працівника Рівнеобленерго Юрія Приварського.

За словами Сергія Рибачка, він хоче почуту думку представників люстраційного комітету і врахувати її. 

- Для мене люстраційний комітет – це форма консультації з громадськістю. Сьогодні я представив кандидата на посаду свого першого заступника Юрія Приварського. Тепер я хочу послухати громадськість та врахувати її думку. Думаю, завтра під час позачергового засідання люстраційного комітету це питання буде обговорено та прийнято відповідне рішення. Щодо посади ще одного заступника, то наразі я визначаюся з кандидатом. Після цього він буде представлений люстраційному комітету, - додав Сергій Рибачок. 

Ключові слова: 

Коментарі

Як на мене то наш новий губернатор показує покишо хорошу роботу: є зваженим, радится з громадою і вже контролює майже всю ситуацію (так мені говорять знайомі з адміністрації). Кажуть, що дуже добре налагодив контакт із підлеглими. Думаю шо то нормальний чоловік.

Якщо Приварський буде в ОДА сидіти, то з ким мені машини торгувати? Юра повернись, бізнес розвалиться

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.