"Щастя на двох!": романтика по-рівненські

Про клеванський тунель кохання написано багато. Та що там написано, а скільки відео та фотознімків відзнято. На кожній світлині "Тунель кохання" виглядає по-різному, по-особливому віддзеркалився він і на фото Світлани та Олександра:

- Це було восени 2012 року. Їздили ми  до одного із найромантичніших місць Рівненщини, а можливо навіть і України - "Тунелю кохання". Унікальний ландшафтний дизайн клеванського "Тунелю кохання", який створений безпосередньо самою природою, захоплює та вабить своєю красою. Тому ми, вражені цим прекрасним дивом природи, повні позитивних, гарних емоцій, повертаючись додому, вирішили помилуватися краєвидами селища Клевань, - розповідають свою історію закохані.

А де подорожували Ви? Надсилайте фото з подорожі разом із кількома словами про відпочинок та отримуйте подарунок від організатора конкурсу турагенції "Каравела" - подорож до Карпат. Поспішайте, адже прийом фотографій закінчується вже завтра. Після завершення прийому світлини, розпочинається онлайн-голосування за найкращу пару у КОНКУРСНОМУ АЛЬБОМІ.

Часу дарма не гайте, подорож до Карпат вигравайте! :-)

 

Читайте також:

У конкурсі "Щастя на двох!" рівняни розповіли про "щастя на трьох"

"Щастя на двох!": Як рівняни в Турції відпочивали

До конкурсу "Щастя на двох!" приєдналися рівненські любителі Карпат

До фотоконкурсу "Щастя на двох!" долучилась відома рівненська журналістка

До рівненського конкурсу "Щастя на двох!" долучилися нові учасники

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.