На Рівненщині кількість електронних митних декларацій становить понад 97%

В лютому фахівцями Рівненської митниці Міндоходів оформлено – 1,9 тисячі електронних документів контролю доставки (100%) та 4,8 тисячі електронних митних декларацій (97,2 %).

- Питома вага електронної звітності у загальній кількості зросла,порівняно з аналогічним періодом минулого року. Торік вона становила 96,6% серед декларацій всіх типів.

Сьогодні середній час митного оформлення однієї митної декларації в режимі експорту становить 45 хвилин, в режимі імпорту – півтори години. Так, електронна митна декларація – сервіс, який під час здійснення суб’єктами зовнішньоекономічних операцій максимально спрощує оформлення товарів та скорочує часові і фінансові витрати», - наголошує в.о. начальника Рівненської митниці Міндоходів Валерій Трофимчук. 

Згідно з Митним кодексом України митну декларацію можна подавати в письмовому та електронному вигляді. При застосуванні письмової форми декларування можуть використовуватися як електронні документи, так і документи на паперовому носії, - повідомляє Головне управління Міндоходів у Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.