Рівнян запрошують на творчий вечір "Жінка з вірою у серці"

Рівненські письменниці з фізичними обмеженнями поділяться творчістю і розкажуть як вони досягли успіху

13 березня о 14.00. у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (відділ обслуговування користувачів документами з мистецтва, 3-й поверх) відбудеться літературно-творчий вечір «Жінка з вірою у серці» за участю рівненських жінок-письменниць з особливими потребами.

Юлія Костюкевич – поетеса,  лауреат Міжнародного конкурсу кращих творів молодих українських літераторів «Гранослов», Всеукраїнських конкурсів творчої молоді «Повір у себе», член Національної спілки письменників України, член обласного літературного об'єднання «Наше коло»

Вікторія Самчук- поетеса,  заступник голови Рівненського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії», член народно-літературного об’єднання «Поетарх». Неодноразово перемагала у конкурсах місцевого та всеукраїнського значення в номінації «Авторська  поезія»: «Повір у себе – і в тебе повірять інші», «Барви життя», «Червона калина» та ін.,активний громадський діяч, член громадської ради при Рівненському міськвиконкомі

Оксана Нікітюк– фотограф, поетеса, член літературного об'єднання «Поетарх», що діє при міському Палаці дітей та молоді, лауреат конкурсу “Повір у себе і в тебе повірять інші” у номінації “Авторська фотографія”.

У рамках літературно-творчого вечору відбудеться відкриття фотовиставки «Сонячні струни весни» Оксани Нікітюк.

Співорганізатор заходу:Рівненський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії». Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.