На Рівненщині чекають жителів Криму

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов зустрівся з представниками органів місцевого самоврядування Львівщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини, щоб вирішити питання поселення та надання допомоги жителям Криму.

Під час зустрічі представники органів самоврядування вищезгаданих областей домовилися про спільну координацію зусиль в рамках надання допомоги. Вже сьогодні Рівненщина має прийняти 20 дітей та 8 жінок з півострова, яких виселили представники "самооборони Криму" зі своїх домівок і вони наразі проживають у приміщенні Крименерго. Крім того ще 265 сімей з Криму потребують допомоги і шукають прихистку на Рівненщині. 

Як повідомили у прес-службі Рівненської облради, також вирішується питання, аби тимчасово розселити людей в таборах та санаторіях краю. Відтак Михайло Кириллов звернувся до голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Рибачка, щоб він в рамках своїх повноважень сприяв у поселенні та наданні допомоги, в тому числі оформленні дітей шкільного віку в навчальні заклади.

Громадяни, які хочуть допомогти з поселенням чи надати будь-яку іншу допомогу постраждалим кримським сім`ям, можуть звертатися за наступними телефонами:

Координаційний штаб при Рівненській обласній раді – (0362) 695 202
Інформаційний центр Майдану – 068 619 7307
Заступник голови Рівненської обласної організації партії УДАР Анатолій Сидорук 098 251 38 23.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.