Кандидат на посаду голови СБУ Рівненщини прийшов на громадську люстрацію

Кандидат на посаду голови СБУ в Рівненській області Дмитро Зайцев прийшов на позачергове засідання неполітичного громадського об'єднання "Люстраційний комітет у Рівненській області".

Наразі виступ Дмитра Зайцева триває. Він зазначив, що працював у податковій інспекції. У 2012 році звільнився з правоохоронних органів. Зараз Дмитро Зайцев займається бізнесом. 

- Я відчуваю, що маю досвід та сили приносити користь громаді на посаді керівника СБУ. Адже потрібно, щоб зараз на керівні посади приходили люди з новим баченням, інакше - ми не змінемо систему. Я думаю, що зараз є можливість щось змінити і мої здібності у цьому процесі стануть в нагоді. Тому що наразі потрібно завершити те, заради чого боровся Майдан, - розповів Дмитро Зайцев.

Також він додав, що готовий боротися із корупцією, яка існує в органах СБУ в межах чинного законодавства.

Ключові слова: 

Коментарі

Чуєш клоун, я також відчуваю в собі такі великі сили очолити СБУ, що починаю вже сам себе боятися. Терміново зберіть ту громадську банду на свою люстрацію. Запорожця вже позичив, телефон китайський, годинник теж, ранком забіжу в секонд, а тому зберіться на 10. 30. я буду. В правій руці буду тримати журнал "Форбс", щоб відразу звірили чи немає мене в списку 100 найбагатших людей України. А якщо серйозно я бачу через тиждень люди зберуть новий майдан в Рівному щоб розігнати оцю бандоту яка лізе до влади.

Сильна кадра! Вирішили розтрощити СБУ до кінця. Цей діяч хоч структуру CБУ знає?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.