Кандидат на посаду заступника голови Рівненської ОДА проходить люстрацію

Кандидата на посаду другого заступника голови Рівненської ОДА, очільник Рівненщини Сергій Рибачок представив на засіданні люстраційного комітету. 

На цю посаду Сергій Рибачок пропонує екс-мера Острога Тараса Пустовіта. Зокрема, йому голова Рівненської ОДА планує довірити сферу ЖКГ. Наразі він виступає перед громадськістю.

- Я готовий працювати на благо громадськості. Зокрема, я вважаю, що зараз потрібно зломати корупційну схему, яка працювала при режимі Януковича. Все має працювати прозоро і я вбачаю цю роботу у співпраці з громадкістю, - зазначив Тарас Пустовіта.

Ключові слова: 

Коментарі

Рибачок віддає борги! Пустовіт поставив Рибачка при своєму мерстві директором проданного готелю, який продали за 400 тис. грн. еквівалентно одному авто, при реальній вартості більше 5 млн., після чого збодував собі будинок за 2 млн. грн. та відкрив торговий центр в центрі міста. ГАНЬБА НОВІЙ ВЛАДІ З ТАКОЮ ЛЮСТРАЦІЄЮ!!!!!!!!!!!

Пустовіт був міським головою Острога, і що це посада другого заступника? Можливо мали на увазі заступника з питань ЖКГ, перевіряйте інформацію!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.