Нардеп від Рівненщини "просуває" свого кандидата на посаду головного міліціонера області

Як стало відомо сайту "ВСЕ", народний депутат України від Рівненщини Микола Кучерук намагається "просунути" костопільського міліціонера Миколу Щерука.

Як повідомив громадський активіст Олександр Таргонський, він зустрічався з низкою людей у міністерстві внутрішніх справ у Києві щодо повернення на посаду начальника УМВС України в РІвненській області Дмитра Лазарєва. Адже Лазарєв зарекомендував себе професіоналом за час роботи у Рівному і громадськість його підтримує.

- Серед громадських активістів була інформація, що після звільнення з посади Вячеслава Чайки, знову будуть спроби "просунути" на цю посаду "кота в мішку". Підтвердженням цього стало те, що сьогодні зранку на прохідній міністерства внутрішніх справ у Києві я зустрів нардепа Миколу Кучерука з костопільським міліціонером Миколою Щеруком. Я привітався і сказав, невже, це друга спроба "просунути" "кота у мішку" на цю посаду. На це Микола Кучерук зазначив, що якщо потрібно, то буде і третя, і четверта спроби якщо потрібно, - розповів Олександр Тарговський.

Також за словами акивіста, у понеділок 10 березня після Народного віче він спілкувався з головою Рівненської ОДА Сергієм Рибачком і просив його ініціювати повернення Дмитра Лазарєва на посаду начальника УМВС України в Рівненській області. Адже таку ініціативу підтримують співробітники УМВС України в Рівненській області та громадські активісти. 

- На це Сергій Рибачок мені відповів, що це не його справа і, кого призначить на цю посаду міністерство, той і очолить міліцію Рівненщини, - додав Олександр Таргонський.

Ключові слова: 

Коментарі

Слободенюк М.М. не облишив надію на повернення в якості головного ДАЇшника Рівненської області.
Для цього він, ходячи по владних коридорах ДДАІ МВС та МВС України, різними шляхами вносить інформацію щодо нинішнього керівництва ДАІ області. А саме про те, що керівництво ВДАІ нібито не здатне керувати підлеглими, що воно займається лише тим, що вирішує свої питання. Вищезазначене має “м’яку” форму. Насправді, мозок Слободенюка М.М., який перебуває в стадії запалення після довгих років перебування на лікарняному, вигадує брудні історії щодо діяльності керівництва ДАІ області і вносить їх та іншу відверту брехню у вуха керівництву МВС.
А тепер декілька слів про “порядного” і “чесного” Слободенюка М.М.
Перебуваючи на посаді начальника ДАІ Рівненської області Слободенюк Микола Миколайович почував себе “господарем життя”, якому не можна було сказати щось проти його думки, а тем більше починати з ним сперечатися.
Так, відпочиваючи в одному із престижних кафе-барів Рівного, разом із своїм вірним стукачем Мірзікяном та помічником, у ту пору міністра Луценко Ю., паном Леонідом, громадяни, які приїхали на автомобілі Міцубісі Паджеро мали необережність вступити в так звану «дискусію» із Слободенюком М.М. Через деякий час, у автомобілі Міцубісі Паджеро були порізані всі чотири колеса. Був скандал, але справу зам’яли.
Можна зіслатися на випадковість.
Однак, відпочиваючи в кафе-барі «Смига» разом зі своїм вірним стукачем Мірзікяном, між Слободенюком М.М. та місцевим підприємцем Марчаком Василем виник конфлікт. Причиною такого конфлікту було те, що навіть у нетверезому стані Слободенюк М.М. намагається контролювати дотримання ПДР, а саме - йому не сподобалося, як підприємець припаркував свій авто. Згодом даний автомобіль підприємця згорів біля його помешкання в смт. Смига.
Потерпіли писали скарги про те, що саме за вказівкою Слободенюка М.М було знищено його майно, але все марно. “Господар життя” знову вирішив всі питання.
Не будемо вже говорити про те, що під час свого керівництва Державтоінспекцією, Слободенюк М.М. кришував всі контрабандні потоки (м'ясо, ліс, камінь, спирт та інше), які проходили по території області. Завдяки такому “кураторству” Солободенюк М.М. мав “тіньові” доходи. Бо по іншому неможливо пояснити, як у людини, яке живе на одну зарплатню, з’явилися кошти на будівництво маєтку по вул. Павлюченка 60 у м. Здолбунові та такої собі невеличкої приватної бази відпочинку у Здолбунівському районі на площі 1,5 га.
Але це все не останні межі “порядності” Слободенюка М.М.
Слободенюк М.М. якось придбав собі автомобіль Ленд Крузер у приватного підприємця на ім’я Роман, сплативши йому лише 1/3 від повної вартості автомобіля. До цього часу підприємець так і не отримав повного розрахунку за авто. Порядний Слободенюк М.М. годує підприємця обіцянками свого неминучого повернення в якості керівника ДАІ області після якого, у того буде можливість повернути свої гроші, а саме благородний Слободенюк М.М. дозволить йому торгувати довідками-рахунками.
І до речі, на цьому Ленд Крузері і до цього часу їздить стукач Мірзікян.

І зірки на погони купував і до людей відносився як до скотини. В свій час довелося мені відчути це на собі. В 1999 році втік з Рівненської області до Івано-Франківська де в 2004 році виперли його на пенсії . Грошей накрав багато а тому з тих пір сидить тихенько в Костополі бо ніхто руки не подає йому.

як людина та як спеціаліст кандидатура на посаду головного міліціонера не погана, має розум і поміркованість, чесність та людяність при наймі зірок на погони не купував.

Пане кривошеєв, а чого чугуннікову начальника сбу ставити можна, а кучеруку мента зазь?

а давайте я піду у головні міліціянтки:))))) а чо???нова прокурорша Криму, так грізно губки складала..я теж так буду!!! нехай і мені бурштин носять в коралях , можна картинами.,.а ще хочу колекцію яєць ФАБЕРЖЕ з поліського камінчика..іііііііі

Підтримую слова С.Рибачка, призначення керівника Рівненської міліції креатива МВС а не квота тої чи іншої партії. Вам не слід заграватися про доброго міліціонера Лазарева, це людина мільйонер, наркобарон а щоб пересвідчитись зателефонуйте до м,Харкова. І як приклад про його професіоналізм, скліьки кримінальних проваджень було порушено по чиновниках високого рангу попепередньої влади Зокроема мене інтересують земельні питання в Рівненському районі, Держкомземі, будівельній галузі? ПРОСТО -нуль. А за посаду щоб залишитись заступниками начальника управління, всі його бувші зами занесли гроші і тепер волають в три голоса поверніть, тому що гроші пропадуть. І останнє практично 23 роки міліція Рівненщини грабувала свій народ, це отримання безліч квартир для іногородніх, це МРЕВ. А підрахуйте скільки ви платите що отримати свідоцтво водія (права), постановка та зняття з обліку а/м. Памятаєте взимку на новій Супербе шкоді молода особа заїхала в бувшийц магазин"Сніжинка", пошкодивши як автомобіль так і будівлю. Так цей хлопчина який працює в МРЕВ відшкодував матеріальні збитки і через 3 дня в салоні купив новий автомобіль Шкода Супер Б. А ви говорите Лазарев? Особа повинна керувати ОВС області яка проживає в Рівному, його сімя, родичі, знає специфіку нашого регіону та інше. Можливо вистачить із приїзджих робити мільйонерів. І останнє, призначаючи на посаду люстраційний комітет повинен запитати в нього а, що він зробив для ОВС, територіальної громади коли служив, а якщо звільнився то чим займався в цивільному житті, як свою громадську позицію висловлював в січня лютому місяці 2014р., в чому вона виражалась. Якщо в нього получається в бізнесі так чому хоче стати головним міліціонером чи СБушніком. Елементарні речі. Я думаю що не Максімов. не Щерук, не Зарічнюк, не Забейда, не Басовець цього вам ніколи не скажуть. Так як себе ці люди в громадському житті територіальної громади області нічим не відзначили.

А ще до ДАІ хочет повернутися напівполковник (який купив три зірки, але мабуть мало дав, то позбувся) Слободенюк ММ. На даний він збирає документи на поновлення в УМВС. Він навчить автомайданівців, як треба п'яним повз міста ДТП з потерпілими проїжджати і робити вигляд, що його не помітив, а його жінка навчить як треба відмазуватися після ДТП з потерпілими і як гроши збирати.

Кандидата звати Микола Щирук. Він такий самий спеціаліст як і Чайка. Так що винесемо з УМВС і його. Коля заходь!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.