У Рівному бажаючі стати чиновниками мають розповісти про доходи і зраду

Громадське об'єднання "Люстраційний комітет Рівненщини" оприлюднив анкету претендента на зайняття вакантної посади.

Анкета містить 15 запитань. Зокрема, претенденти на чиновницьке крісло мають розповісти про те, скільки вони та члени їхніх родин витрачають на нерухомість, транспорт та інші цінні речі.

Також претендент повинен відповісти на запитання, чи допускали Ви порушення даної Вами Присяги державного службовця, працівника органів внутрішніх справ, Служби безпеки України, органів прокуратури, судді судової системи України, військовослужбовця Збройних Сил України?

Відскановані копії заповнених анкет мають розміщувати на офіційних сайтах держустанов області та міста. Мава йде про керівництво облради, ОДА та міської ради.

Коментарі

мда...наприклад кандидат на посаду очільника СБУ чи заступника губернатора прийде і поставить в анкеті галочку що він був тітушкою чи що брав хабарі......який ідіот складав цю анкету?як можна бути таким тупим?що за бредові питання?....ні щоб писали про освту чи майно то вони питають про тітушок і хабарі?....яка нормльна людина напише шо вона була тітушкою чи брала хабарі?....мда це просто шок!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.