Екс-мер Острога розповів, що робитиме на посаді заступника голови ОДА

Децентралізація влади, боротьба з корупцією та зловживаннями і співпраця з громадськістю - такими бачить свої перші кроки на посаді заступника голова РІвненської ОДА Тарас Пустовіт. Про це він розповів на засіданні люстраційного комітету в Рівненській області.

За словами Тараса Пустовіта, до перевірок у підпорядкованій йому сфері він залучатиме професіоналів і надіється, що спільними зусиллями вдасться вирішити нагальні проблеми.

- Зараз потрібно спільними зусиллями будувати довірливі стосунки, долучати інормацію, яку мають активісти, журналісти, перевіряти її та приймати відповідні рішення, - додав Тарас Пустовіт.

Ключові слова: 

Коментарі

Плеєру! Це ти рейтинг робив?)))))В Острозі знають його як гарного корупційніка в першу чергу, який збудував в центрі міста торговий центр та котедж, відразу після відставки! Гавнопіарщики!

Шановні, у Тараса Пустовіта дуже високий рейтинг серед мешканців Острога, а ще більшим став після подій на Інституцькій, де він бував неодноразово. Він мало говорить, проте багато робить. В Острозі знають його як гарного господарника в першу чергу. Це знаю напевне, бо мешкаю в Острозі.

тим більше готель продали не по ринковій і навіть не по балансовій, а по залишковій вартості. Доречі досі справа по цьому факту не закрита. Панове люстратори, ви казали, що не пустите тих, хто пов'язаний з криміналом, от вам інсайдерська інфа:)

Через готель заблокували рахунки
№51, 11-7-2013
Більше дев'яти років тому колишнє керівництво Острога продало з аукціону чотириповерхову будівлю готелю "Вілія", що був на той час у комунальній власності міста. Переможцем аукціону стала фірма "Вік-Експо", яка придбала його майже за півмільйона гривень. Через кілька років правоохоронці знайшли порушення в процедурі аукціону, і суд цю угоду визнав незаконною. Після розірвання угоди приміщення передали Фонду держмайна України, який віддав його в оренду "Острозькій академії" під студентський гуртожиток. А переможець аукціону звернувся до суду, щоб повернути заплачені за готель гроші.

Розповідає Олександр Шинкер, міський голова Острога:

— Суд задовольнив їхнє прохання, додавши до цієї суми розмір виконавчого збору. Таким чином міська рада заборгувала 550 тисяч гривень. Ми не проти виплатити ці гроші, оскільки позов цілком обґрунтований. Питання в іншому — в загальному фонді міського бюджету цих грошей немає. Не згідні ми з іншими вимогами — повернути колишньому власнику приміщення 570 тисяч за нібито виконані в готелі невід'ємні поліпшення. Нині ця справа знаходиться на розгляді в суді. По першому судовому рішенню казначейство заблокувало всі рахунки міської ради. Образливо, що місто змушене повертати гроші за готель, який йому так і не повернули.

Коментарі:

Володимир Іванов, начальник регіонального відділення Фонду державного майна в Рівненській області:

— Цей готель продали незаконно, оскільки це об'єкт цивільної оборони, в якому знаходилось державне майно. Рішенням суду його було передано в державну власність. Нині балансоутримувачем його є Національний університет Острозька академія.

Клим Кідер, начальник управління державної казначейської служби в Острозькому районі:

— Виконавці прийняли рішення заблокувати рахунки загального та спеціального фонду Острозької міської ради. Фінансуються лише захищені статті видатків. Я розумію, що таке рішення частково паралізує життєдіяльність міста, але вимушений виконувати припис виконавчої служби. Наскільки мені відомо, міська влада звернулась до суду з проханням стягувати кошти частинами з бюджету розвитку. Як на мене, це найбільш прийнятний варіант. Інакше місто з цим боргом не розрахувалося б, бо немає таких ресурсів. На час, поки ця справа знаходиться на розгляді в суді, інші рахунки міської ради тимчасово розблоковані.

Спросите у местных жителей Острога, они вам много расскажут про него и его команду, как они воровали когда Пустовит был мером! Про то, как он землю дерибанил и чей торговый центр в центре города! Снова у власти коррупционеры с опытом всех схем, которые так необходимы для нового губернатора.

Дааааааа. В Острозі Тарас Олександрович вже все продав і купив. Цікаво це яке Віче його обрало, на що звертає люстраційний комітет? В Острозі був проданий незаконно Готель і невдовзі директором був Рибачок, дякуючи пану Пустовіту міська рада мала повернути кошти 500000 грн з місцевого бюджету.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.