Кандидат на посаду заступника голови Рівненської ОДА прийшов на люстрацію з годинником за 400 доларів

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", під час засідання люстраційного комітету в Рівненській області громадськості представили кандидата на посаду заступника голови Рівненської ОДА Тарас Пустовіт. Саме його хоче бачити на цій посаді голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Наразі Тарас Пустовіт продовжує відповідати на запитання громадськості. Проте вже встиг розповісти, що годинник, який зараз у нього на руці коштує 400 доларів США. За словами Тараса Пустовіта, 200 доларів на нього подарували на день народження куми, ще 200 - доклав він.

Також Тарас Пустовіт розповів про нерухомість, якою володіє його родина. Зокрема, він зазначив, що у нього є будинок в Острозі, його дружина має своє авто, також власний автомобіль є у його доньки, а тещі належить бус. Окрім того, його родина має власний аптечний бізнес.

Ключові слова: 

Коментарі

Цілком підтримую пропозицію,а результат передбачуваний "поразка".

З кожним новим призначенням все більше розчаровуюся в діях нової влади. Через рік населення Рівненщини буде просити Берташа вернутися.

Пусть люди в Остроге проголосуют на Вiче за должность бывшего мера-корупционера! И увидите результат)))))))

Спросите у местных жителей Острога, они вам много расскажут про него и его команду, как они воровали когда Пустовит был мером! Про то как он земли дерибанил и кого торговый центр в центре города! Снова у власти коррупционеры с опытом всех схем, которые так необходимы для нового губернатора.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.