"Темні плями" біографії майбутнього заступника голови Рівненської ОДА

Екс-мер Острога та відомий бізнесмен Тарас Пустовіт, якого голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок хоче бачити своїм заступником, має свої "склети в шафі". Як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, за часів його мерства в Острозі було провернуто чимало цікавих справ, по деяких з них навіть порушені кримінальні провадження.

Зокрема, як повідомили наші джерела, у 2005 році він, будучи на посаді міського голови Острога підписав розпорядження про продаж з аукціону чотириповерхової будівлі готелю "Вілія", що був на той час у комунальній власності міста.  Кажуть, директором цього готелю свого часу був голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок, про це також йдеться на сайті ostrog.v-teme.com

Переможцем аукціону стала фірма "Вік-Експо", яка придбала його майже за півмільйона гривень. Через кілька років правоохоронці знайшли порушення в процедурі аукціону, і суд цю угоду визнав незаконною. Після розірвання угоди приміщення передали Фонду держмайна України, який віддав його в оренду "Острозькій академії" під студентський гуртожиток. А переможець аукціону звернувся до суду, щоб повернути заплачені за готель гроші.

Тоді суд задовольнив їхнє прохання, додавши до цієї суми розмір виконавчого збору. Таким чином міська рада заборгувала 550 тисяч гривень. Нині ця справа й досі, начебто, знаходиться на розгляді в суді. 

Окрім того, за інформацією наших джерел, родина Тараса Пустовіта володіє мережею аптек. Зокрема, є його аптеки розташовані в Острозі, Дубно, Нітішені, Оженені. Також у Пустовіта є чимало нерухомості, деяку він здає в оренду. Зокрема, чималі кошти він отримує здачі в оренду приміщення ТЦ "Смарті", що знаходиться в центрі Острога.

Сам Тарас Пустовіт під час засідання люстраційного комітету в Рівненській області зазначав, що його родині належить аптечний бізнес. А також розповів, що його дружина та донька мають по автомобілю, а його тещі належить бус. Окрім того, він має будинок в Острозі.

І це кажуть, ще далеко не вся інформація про діяльність та статки майбутнього заступника голови Рівненської ОДА Тараса Пустовіта. 

Ключові слова: 

Коментарі

Жаба болото знайде! 12 січня 2015 року він буде спійманий на гарячому за хабар!!! Коли вже нажретеся, хабарники?!

Думаю будуть міняти потихеньку. За мерства Пустовіта про світлодіоди ніхто ще й не чув толком- ставили те , що було. Головне, щоб не вийшло так як з ще одним проектом першої половини 2000-х - ліхтарями на сонячних батареях. Один такий й досі стоїть на початку вулиці Шевченка. Років 8 вже точно не працює.

А лампочки скоро будуть нові, сам депутат міської ради "пропихнув" економ проект вигідний для міста Світлодіодні фонарі 1 шт 2500 грн

Ямковий ремонт це 10% відкату і за правління того і під час правління цього. А Тарас Олександрович Острог водоканал "підняв" -скільки разів працівники працювали на 0,8 ставки, яка заборгованість по заробітній платі і по цей час, як він прийняв в експлуатацію КНС по вул. БІЛЬМАЖ де Корнійчук за " Заслуги" отримав квартиру, де всі каналізаційні стоки виливаються на поля і городи поруч з будинком.Ось так піднімалася влада.

При Шикері не краще: на розі проспекту Незалежності і Татарської як здерли шмат асфальту минулого року, так до сьогодні і нічого не зробили (при чому афальт був прийнятної якості), на Древлянській в районі будинку № 18 асфальт в спеку фури роздовбують на колії капітально, Єдине, що добре так це аасфальтування відрізку вулиці Весняної від її рогу з Полярною до перехрестя з Огієнка і асфальтування відрізків на вулиці Старостинській. Але й просто поклали асфальт на щебінь, ще й не рівно- весь час калюжі.

Ніхто йому заслуг не приписує. Автодор так Автодор, тим не менше інші вулиці все ж асфальтувалися потихеньку. Варто не забувати, що 1 кілометр дороги коштує понад 1 мільйон гривень- для міського бюджету це дуже дорого. Окрім головної вулиці в Острозі ще є багато інших - на них було встановлено освітлення. Звичайно це простенькі лампчки-економки прикриті жестяними кожухами але тим не менше вже щось.

Пустовіт за весь період князювання не зробив для міста нічого!!! Жодного клаптика дороги! За те, на поямковий ремонт закопав мільйони за час свого правління!

Фактично і на жаль, що Шикер, що Пустовіт майже не можуть впливати на розвиток міста- воно дотаційне і залежить від центральної влади. А ще залежить від коштів, які до нього надходять від ХАЕС за перебування у 30-кілометровій зоні атомної електростанції. Майже всі проекти: освітлення вулиць, їх асфальтування, добудова будинку по вулиці Бельмаж - реалізовувалися саме за гроші "атомки". Звичайно, потрібно відновлювати промисловість але гроші нізвідки не з'являться- доведеться їх забирати від соціальних програм або ще звідкись.

Проспект Незалежності ремонтувався за ініціативи та рахунок Облавтодору, так як дорога не належить місту. Не потрібно приписувати заслуги Пустовіту! Вуличне освітлення, а саме головної вулиці, також ініціатива області. Тарас займався відмиванням грошей та жив на одних відкатах.

Нехай Пустослов розкаже, скільки йому мали платити щомісяця комунальники за те, що працюють керівниками комунальних підприємств і як вони разом зі своїм другом Мацуном поставили на коліна водоканал.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.