Кілька районів Рівненщини отримають нових очільників

На Рівненщині триває процес прнизначень нових голів райдержадміністрацій. Як повідомив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок, зараз він цікавиться думками територіальних громад щодо тих чи інших кандидатур на ці посади.

Наразі, вже є рекомендація по голові Здолбунівської РДА. На цю посаду Сергій Рибачок пропонує 27-річного "свободівця" з Рівного Олександра Бухало. За словами, очільника Рівненської ОДА, сьогодні його кандидатуру погодили на сесії Здолбунівської райради. Тому Сергій Рибачок схиляється до того, щоб призначити його на цю посаду. 

Окрім того, як розповів очільник області, є людина на посаду голови Острозької РДА. Зокрема, завтра під час Народного віче буде розглянуто кандидатуру Юрія Олексійчука. Якщо громадськість його погодить, то швидше за все, це призначення відбудеться.

Також, Сергій Рибачок зазначив, що під час Віче у Млинові на посаду голови райдержадміністрації було запропоновано кандидатуру Алли Черній. Це питання зараз розглядається. 

У Сарнах, за інформацією Сергія Рибачка, на посаду голови РДА претендує нинішній міський голова Сергій Євтушок. Він має підтримку громадськості у цьому районі, та остаточно рішення щодо його призначення буде після погодження на Народному віче.

Тим часом, як повідомив губернатор Рівненщини, у Дубно громада просить залишити голову РДА Руслана Сивого.

- Сьогодні я разом із громадськими активістами їздив на Народне віче у Дубно, адже надійшла резолюція президії з проханням залишити на посаді голову Дубенської райдержадміністрації Руслана Сивого. Під час Народного віче я запропонував громадськості висловитися, хто проти такої пропозиції. Однак ніхто не виступив. Окрім того, активісти Майдану та депутати райради розповіли, що під час революції Руслан Сивий завжди підтримував Майдан, зарекомендував себе порядним керівником і тому вони просять його залишити. Я ще консультуватимуся з приводу цього питання, після чого прийму остаточне  рішення, - зазначив Сергій Рибачок. 

Питання щодо кандидатури голови Рівненської РДА ще розглядається. Раніше Сергій Рибачок розповідав, що на цю посаду він розглядає кілька претендентів, проте кого саме не озвучив.

Окрім того, за словами Рибачка, проблемними є призначення у північних районах області. Адже там громада аполітична, Віче збираються малолюдні і групи людей від імені громадськості пропонують на посади голів РДА різних осіб. І кожна з таких груп стверджує, що представляє думку громадськості.

Коментарі

Шановні IP 95.135.43.85, IP 37.54.98.109! Немає дійсно гідних кандидатур, і ті які ви просуваєте. але так низько опускатися як ви робите, це ще бриткіше. Невже вам приємно ритися в брудній білизні цих людей? Перед тим як обливати когось брудом, скажіть про себе - що ви зробири для Березного. Не подумайте, я не оправдовую ні Піліпчучку, Федаса, Дежнюка (і всіх тих кого ви там ще писали), але в них була можливість щось зробити - не зробили. Вони за свої вчинки ще будуть відповідати.

Людка, та що ПилипЧукча з Березного. Ну куди ти прешся? Все Березне в шоці від того, що вже одне твоє прізвище звучить в списку кандидатів на таку посаду. Факти річ уперта, а тому говоритиму лише фактами:
1. Все Березне знає про твою аморальну поведінку в молодості та не дуже молодості. Чому ти мовчиш, що тебе закодували від алкоголю. Чому мовчиш про те, що тебе дійсно брат вивозив з Польші в цибулі? Чому мовчиш про те, як неодноразово привселюдно в ресторані справляла у вазон свою потребу перебуваючи у дуже неадекватному стані? Чому не говориш про те, що в Польщі основним видом твоєї діяльності була проституція?
2. Якщо ти маєш таку підтримку та авторитет в місті, то тоді чому на минулих виборах мера Березного твоїм опонентом був твій рідний брат? Ти навіть в сім'ї не маєш авторитету, то що вже говорити про людей.
3. Всі знають і про те, і це легко перевірити хто отримував від регіоналів тендери на харчування в школах. Ти отримувала. Не за просто ж так. Ти повністю співпрацювала з регіоналами і разом з ними дерибанила бюджет постачаючи нашим дітям гнилі та неякісні продукти, задля власного збагачення ризикуючи їхнім здоров'ям та життям.
4. Сьогодні ти стала великим борцем за повернення будинку громаді вкраденого регіоналами. Але розкажи як ти і твоя фракція голосували коли його крали півтора роки тому. Ти проголосувала разом з ригами.
І ще є багато чому. Мала би совість не рватися у владу, а дати дорогу нормальним та розумним.

Люда, але чесно признайся, це він тебе завозив у бордель? Бо в кого не спитаю ніхто не знає про це тільки ти одна знаєш.
В будь якому разі сутіньор ))) круче чим проститутка і алкоголічка !!!

Вартість мікроавтобуса з такими роками коштує максимум 14 тис дол, заправка катріджа коштує 60 грн! У Федаса все наоборот на автобусі откататали не менше 20 тис доларів, а на кожній заправці по 240 грн. Як Вам арифметика!!!!

Забув сказать, може і правда шо в нього дорогі заправки чи автобуси, але це ніщо в порівнянні з тим як пилипчучка завозила гнилі і просрочені продукти (втричі дорожчі ніж в магазинах) в садочки Березного і кормила наших дітей цією гадостю. Там в мозгах крім ..... і грошей нема більше нічого.

Справедливий, Zzz, Xxxx - це Пилипчучка ))) бо тільки вона така тупорила, пише з тієї самої ІР адреси (IP 95.132.233.221), це по перше, а по друге це значить шо Пилипчучку в бордель у Польщу Федас завіз, бо всі прекрасно знають шо вона там на "заробітках" була, в неї там забрали паспорт і братан її у багажнику вивозив (засипав цибульою шоб поляки не найшли) після того воно тут пило до всрачки і під заборами валялося, це весь район бачив. Отака худобина !!!

Інфа по Федасу, їздив в Рівне згадав, що колись присмоктався до фронтовиків. Але там люди сказали, з зрадниками говорити не будуть. І поїхав Федас не солоно хлебавши, і гадить в Березному.

Запитайте у Федаса, як за нього просив у Лашти горбатий ( Людвічук) щоб віддати чмошніку Федасу приміщення в управлінні праці. Де одна бумажка коштує мінімум 3 грн.

Щодо ситуації в Березному на світ вилазить всяка нечисть, типу Федас ВВ , якого всі пам'ятають поставщик наших дівчат до борделів Польщі в кінці 90-х років, спільно із Дежнюком та Мадеєм купили на освіту мікроавтобус 12 річний за 38 тисяч доларів, заправках принтерів в освіті по 300 грн за одиницю, самопроголошений самий впливовий політик району!!! Гнізда продажна, яка голосувала спільно з ригами останні 3 роки!

Люди !!! Ви ще не зрозуміли ,що відбувається насправді ??? Область віддали " СВОбоді " !!!...От тепер і будуть КИрувати "КИровніки".... Побачимо що з цього вийде ....)

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.