Cьогодні таємно призначили головного прокурора Рівненщини

Як стало відомо сайту "ВСЕ", на Рівненщину без попереднього обговорення та оприлюднення призначили нового головного прокурора. Ним став Сергій Михайлович Кубрак.

Представлення головного прокурора області співробітникам прокуратури відбулося сьогодні о 17 годині 30 хвилин. На ньому також був присутніх голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Нагадаємо, голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок запевняв громадськість, що жодне призначення на керівну посаду в області не відбудеться без попереднього обговорення та погодження з громадськістю. Тим часом жодної інформації щодо призначення нового прокурора не було.

Нещодавно так само без обговорення на Рівненщині призначали головного міліціонера В'ячеслава Чайку, у якого, як виявилося чимало "темних плям" у біографії. Це призначення викликало неабияке обурення у громадськості і через кілька днів В'ячеслава Чайку "зняли" з посади. 

Довідка:

Сергій Кубрак народився на Чернігівщині в 1963 році.

Стаж роботи в органах прокуратури – понад 17 років.

Обіймав прокурорсько-слідчі посади, в тому числі керівні, у прокуратурах м.Києва, Київської області, Генеральній прокуратурі України.

Має досвід роботи в центральних органах виконавчої влади.

 

Ключові слова: 

Коментарі

А Ви будь ласка поцікавтись його біографією та те чого його неоднаразово звільняли з прокуратури!!!!!!!!!!!!

ЛЮДИ ДАВАЙТЕ ДИВИТИСЯ ПРАВДІ В ОЧИ. Хто буде вас питати на вас насрати. ви потрібні тільки коли треба помирати а в решті часів ви великий шмат лайна!!!!!!

А цього за чиєю партійною квотою призначили? Міліционера за свободівською, СБшника за Чугунніко-УДАРівською. Мабуть Батьківщінською... Доречі, він них люди хочаб з досвідом...

Похоже не вчаться кієвскіє камандіри на чужих помилках. Апять дали громаді призначенця. Які ставки - коли знесуть прокурора-парашутіста?..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.