Призначення головного прокурора Рівненщини: без журналістів, зате з головою ОДА

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", сьогодні ввечері співробітникам прокуратури представили нового прокурора Рівненської області Сергія Кубрака. На представленні був присутній і голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Коли журналіст сайту "ВСЕ" поцікавилася в очільника області, чому про призначення не було повідомлено громадськість і на захід не запросили журналістів, він відповів, що призначення прокурора - це компетенція генеральної прокуратури, а не його. Тому впливати на цей процес він не може.

Також Сергій Рибачок зазначив, що на представленні головного прокурора Рівненщини він сам був запрошеною особою, відтак не був уповноваженим запрошувати на захід журналістів чи громадськість.

- Мене самого туди запросили. Є певна межа, за яку не потрібно заходити, тому я не уповноважений запрошувати журналістів чи громадськість, - зазначив Сергій Рибачок.

Щодо своїх слів про те, що всі призначення на керівні посади в області будуть погоджені з громадкістю, Сергій Рибачок пояснив, що мав на увазі ті призначення, що в межах його компетенції.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.