На Рівненщині повертатимуть довіру до правоохоронців

Оперативна нарада за участі керівництва УМВС України в Рівненській області та начальників територіальних відділів міліції відбулася на Рівненщині. Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненськй області, правоохоронці внесли пропозиції та затвердили подальший план роботи по  боротьбі з незаконним видобутком бурштину, гральним бізнесом, вирубкою лісів тощо.

— Рівень довіри населення Рівненщини до роботи правоохоронних органів сьогодні вкрай низький. Серед громадськості поширюється думка, що працівники міліції «кришують» незаконний видобуток бурштину, несанкціоновані вирубки лісу, гральний бізнес, контрабанду тютюну та виробництво спирту. Такі факти дискредитують роботу органів внутрішніх справ. Ми повинні негайно викорінити будь-які прояви незаконної діяльності працівників міліції Рівненщини. В разі виявлення подібних фактів, вищезазначені особи будуть невідкладно звільнені з органів внутрішніх справ. Міліціонери повинні повернутися обличчям до людей, щоб жителі Рівненщини побачили, що ми працюємо ефективно чесно та прозоро, — зазначив полковник міліції.

Правоохоронці також відзначили, що за останніх два місяці на Рівненщині рівень злочинності зріс приблизно на 40%. Основними фігурантами у злочинах є особи, які нещодавно вийшли з місць позбавлення волі. В силу останніх подій вони відчувають безкарність та відкрито вчиняють корисливо-насильницькі злочини. Всі начальники міліції Рівненщини повинні негайно зосередитися на оперативно-службовій діяльності щоб ліквідувати відкриті та латентні злочинні групи та корупційні схеми які їх контролюють.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.