В Березному проти призначення головою райдержадміністрації "креатури" нардепа Миколи Кучерука виступила громада

На редакційну скриньку "Рівненських новин" надійшов лист від жителів Березнівського району на ім'я голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка з приводу призначення на посаду голови Березнівської райдержадміністрації, повідомляє видання.

Текст звернення в оригіналі:

"Голові Рівненської обласної державної адміністрації
Рибачку Сергію Леонідовичу

ініціативної групи мешканців
Березнівського району

ЗВЕРНЕННЯ
стосовно призначення на посаду 
голови Березнівської райдержадміністрації

"Шановний Сергію Леонідовичу,

Громаді Березнівського району стало відомо про Ваш намір призначити головою Березнівської районної державної адміністрації  приватного підприємця, керівника Березнівської районної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Пилипчук Людмилу Петрівну. 

Заявляємо про категоричне несприйняття даної кандидатури серед мешканців нашого району. Керівником району має бути людина з незаплямованою репутацією, авторитетом серед професійних кіл, з новими ідеями, досвідом управлінської роботи та якісною освітою. На жаль, жоден з вищеназваних критеріїв не підходить  до кандидатури Людмили Пилипчук. Моральні та людські якості даної особи залишають бажати кращого, а її аморальна поведінка в недалекому минулому, відома далеко за межами нашої рідної Березнівщини. Напевне саме тому, на останніх виборах до органів місцевого самоврядування, будучи кандидатом на посаду міського голови міста Березне вона отримала підтримку всього-навсього 379 голосів, з більш ніж 10 000 виборців Березного. Даний факт красномовно свідчить про авторитет та довіру серед місцевого населення.

Окрім того, важливими факторами при призначенні на посаду керівника району має бути відсутність приватного інтересу при владі та відсутність обґрунтованих підозр у причетності до корупційних правопорушень. Пилипчук Людмила Петрівна активно займається бізнесом, і навіть при минулому “режимі” завжди отримувала тендери на харчування в школах. А як відомо, представники бандитської Партії Регіонів “чужих” до таких прибуткових справ не допускали. 

Переконані, що на посаді голови РДА пані Пилипчук буде ще більше лобіювати інтереси свого бізнесу. А якщо говорити про корупційну складову постачання продуктів харчування у школи Березнівського району підприємцем Пилипчук Л.П, то вона в першу чергу полягає в тому, що продукти постачалися за набагато завищеними цінами ніж це було на ринку. До того ж, всі березнівчани знають, що ці продукти були неякісні та “гнилі”. З цього приводу неодноразово були скарги, адже під загрозу ставилося життя та здоров’я наших дітей.

До речі, саме вищеназвані моменти і не дозволили Людмилі Пилипчук нещодавно очолити Березнівську районну раду, на посаду голови якої вона так активно просувала свою кандидатуру. То чому ж тоді до посади голови районної адміністрації мають бути інші критерії?

Важливо, щоб людина, яка візьме на себе відповідальність керувати районом в такий складний момент змогла ефективно та об’єктивно провести люстрацію та очистити владу від корупціонерів і хабарників, а також яскравих представників минулого режиму Віктора Януковича. Однак, як нам стало відомо у Людмили Петрівни Пилипчук зовсім інші наміри в цьому напрямку. На посаду керівника районного відділу освіти вона має намір призначити нещодавно знятого з посади голови районної ради Віталія Лашту, активного прибічника та посібника минулої влади. У структурі влади планується зберегти і близьку родичку Людмили Пилипчук начальника фінансового управління Лідію Цьомко. Хоча саме ця пані протягом багатьох років сприяла розкраданню коштів з державного та місцевого бюджетів. Не ховаючись від людського ока, Людмила Пилипчук останніми днями багато зустрічається з представниками Партії Регіонів, а саме колишнім заступником голови РДА Юрієм Мадеєм та начальником відділу освіти Галиною Ковальчук, які, як відомо, підозрюються в багатьох корупційних порушеннях перебуваючи при владі. Під час цих зустрічей дані колишні посадовці отримують від Людмили Пилипчук гарантії повернення до влади найближчим часом. То хіба за це гинули наші побратими на Майдані у Києві? За те, щоб ті, хто є співучасником злочинів проти людей залишалися у владі?...

Варто також зазначити і той факт, що на останньому Народному Віче в Березному, яке відбулося 09 березня кандидатура Людмили Пилипчук не була підтримана основною більшістю присутніх там людей. Її підтримали трохи більше десятка людей з приблизно сотні присутніх. До речі цей факт, також свідчить про недовіру людей до кандидатури Пилипчук, адже тим, що зібралася така мала кількість людей, їй також висловлено громадську недовіру. 

Хочемо попередити Вас, що призначення на посаду голови Березнівської районної державної адміністрації Людмили Пилипчук це буде такий негатив, який викличе на Березнівщині новий Майдан. Вона пробуде керівником району день  і трошки, а потім люди просто викинуть цю людину з кабінету і заблокують роботу районної державної адміністрації.

Ще раз наголошуємо на тому, що громада району не сприйме це, та готова активно діяти щоб не допустити подібних призначень" - зазначено у зверненні."

Як стало відомо "Рівненським новинам" у вівторок, 11 березня голову Рівненської ОДА Сергія Рибачка відвідала делегація з представників громадських організацій та небайдужих мешканців Березнівського району, які і залишили губернатору дану заяву.

Коментарі

Відкрито висловлюються ті , кому немає що втрачати або ті , хто байдужий до керівних посад . Анонімка - це засіб для боягузів і слабкодухих . Це робота не тих , хто дійсно піклується про майбутнє краіни , а тих хто постійно міняє "будьонівку" на неприкриту лисину , щоб і надалі бути сільським війтом . Щодо зустрічей з "папєрєдніками" . Якщо ці зустрічі відбуваються на "явках" і у схронах , то це дійсно неприпустимі речі , якщо ж на вулиці чи у РДА , то у чому кримінал?

Теж турбує питання - чому автори листа не назвали свої прізвища? "Останніми днями часто зустрічається з Мадеєм" - ЦЕ ЩО ВЗАГАЛІ? ми тут плітки збираємо???? Так, до пані Людмили є питання і претензії, тут не посперечаєшся. Але! Вас не влаштовує ця кандидатура - висловіться відкрито, ПРОЗОРО, НЕ ХОВАЮЧИСЬ! А то складається враження, що і серед авторів листа той, котрий тільки і мріє про посаду! Схаменіться! Згадайте Небесну Сотню! Їхні мрії і ідеали явно відрізняються від ваших прагнень! Прикро,коли святими, щирими ідеями Майдану починають нахабно спекулювати!

Шановні , є людина , яка при будь-якій владі завжди чесно і добросовісно виконувала свою роботу на благо народу. Людина , на яку жодного разу не впала тінь підозри у нечесності і корупції. Це кочегар гімназійної котельні. Ось хто має очолити район.

Погоджуюся з попереднім дописчиком. Тим паче яка різниця пилипчук чи пилипчучка одна сімя, грабавати будуть так само. Шо в батьківщині більше нема людей крім пилипчуків? Ато з району хочуть сімейний підряд зробить. Оце жадоба до влади і грошей!!!

Людка вже пхає брата, Руслана Пилипчука -цю продажну гниду яка присмоктується до всяких партій. Як можна пропонувати лузера який працював першим заступником голови РДА при партії регіонів 2010-2012роки? Це він тільки сьогодні такий "революціонер" став. Невже майдан за це боровся? Невже за таке майбутнє загинули люди? Більше того, його зловили на взятках у ДПС (державна прикордонна служба) де він працював і відкрили кримінал, але вдалося відкупитися кубіком-мерседесом. Всі в Березному памятають той кубік який загадково зник. Більше інфи з документами по цьому лузеру і хабарнику може надати полковник Сахарський.

Ну да, Людка вже геть офігіла в атаці. Вона вже по рда по кабінетах совалась, те поставлю туда, те сюда, тебе вижену на фіг, а тендери то вже мої точно... "Я ж голос майдану"... Блін, як послухать те що вони на віче чешуть то хочеться блювать.... Тоже мені, спасителі України. Та там їх всіх сажать тра. І Дежнюка в одну із перших черг. Цей чувак на стройках у відділі освіти наотжимав стільки, що вже не витримали підприємці і в прокуратуру здали, і то якби хоч розумно крав, а то палюхи там на 25 років точно. І по малолетках школярках проїхався, завідний мужчина, да... Горда клічка "Крашений" багато варта. Це до чого має криша їхати, щоб сивину підфарбовувати... Там реально тра люструвати всіх, і садить когось молодого, борзого і толкового, а то через 4 роки знову прийдемо до того самого. Вже хай би Вітю Федаса посадили, той хоча і крав там щось, але в кінці кінців криша поїхала на політиці, ніби хоч щось там думає про людей, а не про бабки. А Люду як поставлять то буде ще один Петьо... Там робити тра зараз, а не красти. А ці всі підприємці сплять і бачать, як вони тендери пиляють. Лашта їм, бач, не подобається... Або Цьомко... Ці хоч шось робить вміють, а не тільки тупо красти по стройках. Спочатку дайте реальні кандидатури тих хто їх замінить, а потім вже всіх лісом. Загалом, може тра когось взагалі не з району, і не з області, може хоч трохи ділом буде займатись, а не трьохетажні хати в царселі строїти.

Ці люди ні від кого не ховаються. вони були на прийомі у голови ОДА.

Якщо боретеся за чесністьі прозорість влади - то де прізвища людей які написали цей лист????

Класне фото, з борделю напевно. Людка на "робочому" місці - жде клієнта...

По перше, Дежнюк жодного дня не був в Українському виборі, це легко перевірити. А по друге, ви читайте уважно статтю, там написано керівник Дубровицької, а Дежнюк жодного відношення до Дубровиці ніколи не мав.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.