Голова Рівненської ОДА: нам потрібно перезавантажити всю владу

Моніторити та контролювати діяльність новопризначених осіб на керівні посади в області пропонує голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

- Людей, які зараз призначаються потрібно розглядати ледве не "під мікроскопом" для того, щоб людина знала, що її контролює громадськість. Коли людина пропрацює місяць-два і до неї будуть питання громадськості, тоді приймати відповідні рішення. Адже зараз склалася така ситуація, що по деяких районах є кілька думок територіальної громади, які суперачать одна одній і кожна група людей стверджує, що саме так хоче громадськість. Тому зараз я вважаю, що потрібно вислухати всіх і приймати рішення для того, щоб відбулося повне перезавантаження влади. Якщо людина не буде підходити, тоді її замінити. Зараз стара влада вже радіє, що прийшли нові, а рішення прийняти не може. Адже пройде кілька днів і може початися повний саботаж, - вважає Сергій Рибачок.

Ключові слова: 

Коментарі

ребята честно говоря не вижу конкретики от представителей общественности. Вы не хотите того или иного кандидата? - предложите своего, что бы под ваши критерии подошел, только к нему относитесь не как к своему во время анализа его деятельности, а то я только и вижу, что ультиматумы - типа это не так, этот нам не нравится. критиковать легко, а что-то реально делать - тяжелее. и множество комментариев здесь - вовсе не относятся к статье (если эту писанину можно считать таковой)

100 відсотків !!!!!!!!!!!!!! Т

В громадської думки немає "юридичного диплому".... головне емоційність... Потім знайдеться на кого спичати неспроможність досягти результату. Який саботаж? Тут і без саботажу є тривога, що люди без досвіду робити результат, чи зможуть його забезпечити. Чесність, важлива риса кандидатів, які приходять на владні посади. Але не єдина риса. Якщо і далі будуть призначатися керівники тільки з членів БЮТ та Свободи, то чого морочити людям голову - вивісьте десь списки для ознайомлення - членів ваших партій з пропозиціям по посадам - і не морочте людям голови щодо призначення кандидатів з врахуванням "думки громадськості" та "люстраційних комітетів". Хоча, я на 0,05% допускаю, що саме в цих 2 партій, які отримали квотний розподіл на область, і сконцентровані всі професійні кадри. В інших партіях, і безпартійних рядах - їх нема. Висновок - ключова риса - приналежність до "правильної" партії. Радує одне, що посади в паспорт (поряд з пропискою) пожиттєво нікому не записують, і що громада, яка мудрішає з кожним днем буде так само нову владу люструвати за ненздатність забезпечити результат, як зараз влада трясе попередників за корупційні діяння)))))

Сергію Леонідовичу, Ви враховуйте думку не лише громад (бо насправді, ніхто не може стверджувати, що на стихійних вічах присутні представляють усю громаду), а й звертайте увагу на професійну здатність кандидатур.

в 2005 таке проходили...і подяками на день незалежності нагородили членів одної політичної партії

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.