Коли звільнять новопризначеного прокурора Рівненщини?

Президія Рівненської облради хоче нагадати генеральному прокурору України Олегу Махніцькому нагадає, що не погоджувала нового прокурора області.

Нагадаємо, що прокуратуру Рівненщини очолив Сергій Кубрак. Його вчора таємно представили без присутності журналістів.

Президія облради проголосувала на направлення генпрокурору звернення щодо цього таємного призначення. Таким чином обласні депутати хочуть нагадати генпрокурору, що призначати на керівні посади силових структур в областях мають виключно після погодження з громадою. Обрання кандидата на посаду прокурора Рівненської області з місцевою громадськістю не проводили.

Таємне призначення може загрожувати Сергію Кубраку звільненням. Вже нині громадські активісти Рівного обговорюють, скільки часу у своєму нинішньому кріслі протримається новий прокурор області. Така ситуація трапилась з В'ячеславом Чайкою, якого без погодження із громадою призначили начальником УМВС у Рівненській області. Це обурило громадськість та самих працівників управління. Тиждень бунту проти В'ячеслава Чайки закінчився звільненням за наказам міністра внутрішніх справ.

Ключові слова: 

Коментарі

Я хочу запитати хто входить до громади Рівенщини, може при призначенні потрібно проводити референдум місцевий, а то збирається кучка хто зна кого і кричить громада

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.