Громада Рівненщини разом з міліцією охороняє бурштин

На Рівненщині правоохоронці разом із громадою борються із незаконним видобутком бурштину.

Про це під час засідання президії Рівненської облради повідомив в.о. начальника УМВС у Рівненській області Сергій Гандзелевський.

Ситуація щодо незаконного видобутку в деяких районах області знову загострилась. Залучили 40 міліціонерів з числа резерву, а не місцевих. Однак, за словами Сергія Гандзелевського, люди продовжують масово по тисячі і більше чоловік виходять на незаконний видобуток. Найбільш проблемним є Володимирецький та Сарненський райони. Сергій Гандзелевський пропонує залучати громадян до співпраці з міліцію, адже зараз це робить незначна частина людей із населення зазначених районів. 

Ярослав Гранітний запропонував створити у цих районах загони самооборони, які будуть контролювати ситуацію та допомагати міліції боротися з незаконним видобутком бурштину.

У свою чергу члени президії вважають, що необхідно прийняти необхідні законодавчі акти, які узаконять видобуток бурштину.

Голова Рівненської облради Михайло Кириллов зазначив, що буде скликати окрему президію присвячену питанню видобутку бурштину. Депутати підтримали таку пропозицію.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.