Кандидат на посаду голови СБУ в Рівненській області: я задекларував свою відкритість і готовність до діалогу

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», сьогодні з’явилися анонімки з компрометуючою інформацією щодо кандидата на посаду голови СБУ в Рівненській області Дмитра Зайцева.

Проте сам Дмитро Зайцев інформацію, що зазначалася у повідомленні спростував, пояснивши це тим, що його призначення на посаду багатьом не до вподоби. 

- Очевидно, що моє призначення багато кому не подобається. А тому, думаю, такого роду анонімки будуть і надалі з’являтися та поширюватися серед журналістів. Я б хотів офіційно заявити: усе, про що йдеться в анонімці є відвертим наклепом. Хочу наголосити, що в першу чергу я – професіонал і не маю відношення до усіх тих фактів, що наведені в наклепі. Разом з цим, появу цієї анонімки пов’язую із задекларованою мною готовністю боротися та ламати усі корупційні схеми не лише в СБУ. Думаю, саме через це в деяких нечесних на руку ділків може з’явитись паніка. Тому прогнозую, що це не остання анонімка про начебто мою причетність до криміналу. Хочу заявити, що такими способами мене неможливо скомпрометувати, адже громада, що підтримала мене і на люстраційному комітеті, й на президії обласної ради довіряє моєму прагненню змінити ситуацію. І я їх не підведу. Окремо хотів би звернутися до журналістів. Я задекларував свою відкритість та готовність до діалогу, а тому, якщо надалі будуть надходити анонімки про мене, я завжди готовий надати офіційний коментар, - зазначив Дмитро Зайцев.

Ключові слова: 

Коментарі

Яким боком податковий опер має відношення до СБУ? Якщо хтось вміє садити картоплю, то як великий професіонал може очолити аграрне управління, а двірник - житлово-комунальне господарство? Хороший хлопець - це не професія! Комусь дуже кортить до кінця розвалити спецслужбу. Податківець нехай керує податковою. Схаменіться! Вже колгоспниця і робітник професійно керували совдепією. Яке у шановного кандидата військове звання? Сержант? Чому ніхто не пояснив громаді відмінностей між військовослужбовцями і міліціонерами? Хто дурить громаду? Це що єдиний професіонал на теренах області? Та після такого призначення всім офіцерам СБУ, хто має хоч краплину поваги до себе та своєї професії треба звільнитись! Чому не чуємого голосу співробітників управління? Вони що не громада?

Шановні та поважні члени і нечлени, поряд із чесністю і патріотизмом є ще таке поняття, як профпридатність. Можливо, доцільно на люстраційних засіданнях цікавитись цим аспектом та розглядати кандитатури з професійного середовища. Чому б не розглянути кандидатуру нині діючого начальника УСБУ Козлова В., навіть і без його згоди. І цим дати голові СБУ Наливайченку можливість вибору серед 2-3 кандидатів, що пройшли люстрацію і схвалення громадськістю області. Це ж буде краще для Рівненщини. Пропоную таку практику застосувати і при призначені на інші керівні посади в області. Таким чином, можна нівілювати так звані "договірники".

Я знаю Дмитра ще по роботі в податковій - він один з небагатьох хто реально "не брав". Більше того він намагався пресувати тих хто "віджимав" у підприємців. Тому радий за Дмитра. він молодець. Знаю, що серед колег цьому призначенню не раді. а я сподіваюся, що нарешті щось зміниться...

Який ти професіонал? Посередній податковий поліцай, який навіть не розуміє елементарних навиків роботи спецслужби. Куди ти лізеш?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.