На рівненській фотовиставці представили матір Гонгадзе

Фотографія – це не просто мистецтво, це стиль життя. У цьому переконаний рівненський фотохудожник, член Національної спілки фотохудожників України та заслужений фотохудожник FIAP Олександр Ковшун. Його фотографії мають філософський, глибокий зміст та наштовхують на роздуми.

Нещодавно у фотоклубі «Час» відбулось відкриття унікальної фотовиставки, яка зібрала фотороботи відомих рівненських митців. Саме на цій виставці представлена фотографія відомої української громадської діячки та матері вбитого журналіста Георгія Гонгадзе Лесі Гонгадзе. Ця мужня жінка виховала справжнього українського героя. Адже він один із тих, хто боровся проти владної системи, за що поплатився життям.

Цю проникливу фотографію під назвою «Думи матері» фотохудожник Олександр Ковшун зробив абсолютно випадково у місті Лева:

- Ми були у Львові, у червні місяці, де була виставка ретроавтомобілів. І на Площі Ринок я побачив Лесю Гонгадзе і одразу впізнав її. Я непомітно для неї зробив кілька кадрів. На Площі панувала святкова атмосфера, проте у її очах був неймовірний смуток та біль. Тільки після її смерті я дізнався, що вона була хвора на рак.

Жінка померла 30 листопада, і, можливо ця фотографія одна з її останніх.

Ще однією зворушливою фотографією, яка не може залишити байдужою, це фото під назвою «Поїздка за місто», яка отримала нагороду  в листопаді 2013 року срібну медаль FIAP на фотосалоні  «Photo Autumn 2013» у місті Белград.

На фото зображені чоловік і бабуся у потязі. Бабуся тримала маленьке кошеня в руках. Як розповів автор, ця фотографія теж дуже спонтанна:

- У вечірній час люди повертались з сіл, у вагоні було дуже багато людей. Проте я помітив цю бабусю з котиком і зробив кілька кадрів. Для мене дуже важливо, щоб глядач  зрозумів  емоції людей, їх характер  в ту мить,  яка ніколи вже не повернеться, яку я помітив і  зробив фотознімок.  Щоб через світлину я зміг передати вічні людські почуття, - розповів Олександр Ковшун.

На фотовиставці представлені роботи Сергія Бусленка, Олександра Бусленка, Олександра Майструка, Едуарда Хитрого та інших відомих рівненських митців.

Представлені на виставці фотографії рівненських фотохудожників проходили конкурсний відбір  на міжнародних фотоконкурсах в різних країнах світу. В 2013 році роботи членів клубу неодноразово виборювали призові місця і відзначені медалями різного ґатунку та дипломами міжнародних фотографічних асоціацій FIAP, ISF, UPI та Національної спілки фотохудожників України.

Всі роботи пронизані не лише яскравими кольорами, а й глибоким емоційним наповненням.

Виставка триватиме до 25 березня у фотоклубі «Час».

 

Коментарі

Дуже гарні фото!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.