Новопризначений головний прокурор Рівненщини прийшов на люстрацію

Новопризначений головний прокурор Рівненської області Сергій Кубрак прийшов на засідання люстраційного комітету області. Його членам комітету представив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. 

У своєму виступі Сергій Рибачок зазначив, що сам про призначення прокурора області дізнався по факту. Проте, як коментував раніше очільник області сайту "ВСЕ", він був запрошеним на представлення нового прокурора області. А не повідомив про це громадськість і журналістів тому, що вважав себе не уповноваженим це робити, адже його самого туди запросили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Cьогодні таємно призначили головного прокурора Рівненщини

Наразі у залі засідань люстраіційного комітету громадськість активно обговорює призначення прокурора. Тим часом громадський активіст Роман Мартин запитав у нього чи не боїться прокурор повторити долю нещодавно призначеного і звільненого начальника УМВС України в Рівненській області В'ячеслава Чайки. Адже його призначення теж відбувалося без погодження громадськості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли звільнять новопризначеного прокурора Рівненщини?

На це Сергій Кубрак зазначив, що він не хоче, щоб зараз відбувалося судилище його як особи, а хоче, щоб відбувався діалог.

- Я не людина, яка пристосовувалася до системи. У мене в житті було різне. Мені 50 років. Я з багатодітної сім'ї, у мене є ще чотири брати. Служив в армії, закінчив юридичний факультет університету імені Т. Шевченка, певний період працював двірником в університеті. Працював у прокуратурі не в начальницькому складі, а в виконавчому. Був начальником відділу в податковій. А, коли прийшов новий керівник генпрокуратури Піскун, я пішов з органів, бо вважаю, що є речі принципові. Коли він звільнився, я повернувся на некерівну посаду. Згодом займався справою по геноциду українського народу і відстоював позицію, що потрібно визнати цей процес геноцидом. Проте у 2010 році у прокуратурі відбулася реорганізація і мою посаду скоротили. Через рік був повернутий на роботу в антимонопольний комітет. Впродовж останнього часу працював у прокуратурі в Києві, - зазначив Сергій Кубрак.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.