Прокурора Рівненщини хочуть "зняти"

Перевести головного прокурора Рівненської області Сергія Кубрака із займаної посади на виконуючого обов'язки. Відповідну пропозицію під час засідання люстраційного комітету озвучив активіст дубенського Майдану Павло Ульяновський.

Зокрема, він запропонував новопризначеному прокурору звернутися з цим питанням до генпрокурора України. На це Сергій Кубрак відповів, що це робиться з метою дестабілізації ситуації в області, у той час як потрібно працювати.

Ключові слова: 

Коментарі

Звернення до шановної люстрації !!! Ви будь-ласка подивіться, як отримав звання полковника міліції начальник ДАІ пан Семенюк О.М., чи має він відповідну освіту для полковника, і перевірте освіту особового складу працівників ДАІ Рівненщини, особливо офіцерського складу ( є такі офіцери, які жодного дня не навчалися у вищому навчальному закладі, а покупляли готові дипломи Європейського університету і носять незаконно офіцерські погони, та викеровують, серед таких офіцерів командир взводу супроводу майор міліції Кравчук Сергій Валентинович, його підлеглі, та старший лейтенант міліції Соловей О.М., Янчик А.К., майор міліції Cкрашевський В.В., Манелюк П.П., Кашернюк І.М., Рис А.В., командир роти майор міліції Ющук О.І., Павлюк-Гуменюк В.М., Косинський О.А., та багато інших так званих офіцерів, вони думають, що нацепили жовто-блакитні повязки на руку і все пройде, ТО НІ ЛЮСТРАЦІЯ МАЄ БУТИ ДЛЯ ВСІХ !!! УБОЗ вже раз "перевіряв" дану інформацію, нехай ще раз перевірить досконало дану інформацію...і викладуть результати перевірки так званих офіцерів ДАІ в ЗМІ !!! Кравчуку цього разу не пройде відкупитися від так званої перевірки !!! Дана інформація піде також на сайт МВС !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.