Колони військової техніки РФ рушили вглиб Криму

Рано вранці у глиб Криму проїхав ешелон із російською військовою технікою, повідомляють джерела з Керчі.

Про це повідомив керівник прес-служби Міноборони Криму Владислав Селезньов у Facebook.

"Джерела з Керчі повідомляють, що сьогодні вранці углиб Криму проїхав ешелон із російською військовою технікою. На залізничних платформах перебувають 14 комплексів З-300, 4 БТРи зв'язку, 5 КамАЗів, 4 УРАЛи з кунгами, 4 УРАЛи тентованих".

"Джерела з Джанкоя повідомили, що колона військової техніки чисельністю до 100 одиниць техніки (у її складі вантажівки й БТРи) висунулася старою дорогою убік Перекопу", - повідомив також Селезньов.

Селезньов зазначив, що напередодні "відбулося шикування особового складу військ РФ, дислокованих на аеродромі у Джанкої, з напутнім словом до присутніх із благословенням і напуттям звернулися військові капелани".

"За повідомленнями очевидців із Феодосії, на даний час посилена блокада 1 окремого феодосійського батальйону морської піхоти. До блокади залучено 18 БТРів, 6 вантажівок, 1 командно-штабна машина й до 100 солдатів РФ", - повідомив Селезньов.

Між тим, "ослаблена блокада в Інкермані".

"Військовослужбовців і персонал бази, а також служби, які забезпечують харчуванням базу, пропускають на територію об'єкта через верхнє КПП. Заступник начальника бази з роботи з особовим складом сьогодні вранці поінформував інкерманських козаків і російських солдатів, які проводять блокаду, про наявність домовленостей про недопущення провокацій між командувачами ВМСУ і ЧФ РФ", - пише Селезньов.

А в Бахчисараї, як повідомляють його джерела, у п'ятницю вранці біля штабу автомобільного батальйону ВМС України, раніше захопленому силами "самооборони Криму", пройшов ритуал підіймання прапора України.

"На вимоги російських солдатів прибрати флагшток українські офіцери відповіли відмовою. Зараз із метою недопущення провокацій із боку третіх осіб прапор України обороняється українськими військовослужбовцями, також виставлено пост від військовослужбовців РФ, які перебувають на території автобату", - зазначив Селезньов.

Українська правда

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.