Сьогодні у Костополі збереться люстраційний комітет

Після подій на київському майдані, питання люстрації в Україні було виненсено на широкий загал. Обговорюються кілька проектів майбутнього закону, але коли він буде прийнятий - не відомо. Громадськість висловлює думку, що закон не скоро приймуть, адже він може стосуватись багатьох народних депутатів та їх оточення. Не чекаючи прийняття закону, у регіонах почали створюватись громадьські об’єднання котрі формуватимуть люстраційні комітети.

 У Костополі, на одному з останніх віче, було ініційовано створення такого комітету. З’явились бажаючі долучитись до процесу. Ініціативна група звертається до журналістів, блогерів, юристів, громадських активістів та просто небайдужих громадян з проханням взяти участь у обговоренні питань люстрації. Захід відбудеться  у п’ятницю, 14 березня о 15:00 у залі засідань районної ради, про це повідомляє kostopil.info

Коментарі

Звернення до шановної люстрації !!! Ви будь-ласка подивіться, як отримав звання полковника міліції начальник ДАІ пан Семенюк О.М., чи має він відповідну освіту для полковника, і перевірте освіту особового складу працівників ДАІ Рівненщини, особливо офіцерського складу ( є такі офіцери, які жодного дня не навчалися у вищому навчальному закладі, а покупляли готові дипломи Європейського університету і носять незаконно офіцерські погони, та викеровують, серед таких офіцерів командир взводу супроводу майор міліції Кравчук Сергій Валентинович, його підлеглі, та старший лейтенант міліції Соловей О.М., Янчик А.К., майор міліції Cкрашевський В.В., Манелюк П.П., Кашернюк І.М., Рис А.В., командир роти майор міліції Ющук О.І., Павлюк-Гуменюк В.М., Косинський О.А., та багато інших так званих офіцерів, вони думають, що нацепили жовто-блакитні повязки на руку і все пройде, ТО НІ ЛЮСТРАЦІЯ МАЄ БУТИ ДЛЯ ВСІХ !!! УБОЗ вже раз "перевіряв" дану інформацію, нехай ще раз перевірить досконало дану інформацію...і викладуть результати перевірки так званих офіцерів ДАІ в ЗМІ !!! Кравчуку цього разу не пройде відкупитися від так званої перевірки !!! Дана інформація піде також на сайт МВС !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.