Кандидат на посаду заступника голови Рівненської ОДА: мене намагаються дискредитувати люди "регіонів"

Екс-мер Острога та кандидат на посаду заступника голови Рівненської ОДА Тарас Пустовіт вважає, що вся "чорнуха", яка з'явилася про нього у ЗМІ - це спроба людей, які  працюють на Партію регіонів його дискредитувати. Про це Тарас Пустовіт зазначив у коментарі сайту "ВСЕ".

- Я не тримаюся за крісло, але я не дозволю себе дискредитувати як людину. Вся інформація, яка була оприлюднена у ЗМІ неправда. Там відбувається перекручування фактів і це роблять представники муніципального апарату Острога, які обиралися за підтримки Партії регіонів. Я готовий до люстрації та відкритості і підтримую громадські ініціативи в цьому напрямку. Проте я вважаю, що люди, які прийшли люструвати кандидатів на ту чи іншу посаду, самі мають пройти люстрацію, - вважає Тарас Пустовіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Темні плями" біографії майбутнього заступника голови Рівненської ОДА

Кандидат на посаду заступника голови Рівненської ОДА прийшов на люстрацію з годинником за 400 доларів 

Екс-мер Острога розповів, що робитиме на посаді заступника голови ОДА

Ключові слова: 

Коментарі

Погоджуюся із читачкою, найкращий виходом для новообраного губернатора було б оголошення термінового конкурсу на посаду заступника. Те що Пустовіта абсолютна більшість не сприйме - це точно, він та його заступник стали надто багатими під час його мерства. А конкурс - це варіант, але із залученням представників горе-люстраційного комітету.

причому тут регіони,їх немає,а Ваші справи за Вас говорять,якщо ЗМІ пишуть,немає різниці хто про них говорить.основне що вони фактично підтверджені.

Звернення до шановної люстрації !!! Ви будь-ласка подивіться, як отримав звання полковника міліції начальник ДАІ пан Семенюк О.М., чи має він відповідну освіту для полковника, і перевірте освіту особового складу працівників ДАІ Рівненщини, особливо офіцерського складу ( є такі офіцери, які жодного дня не навчалися у вищому навчальному закладі, а покупляли готові дипломи Європейського університету і носять незаконно офіцерські погони, та викеровують, серед таких офіцерів командир взводу супроводу майор міліції Кравчук Сергій Валентинович, його підлеглі, та старший лейтенант міліції Соловей О.М., Янчик А.К., майор міліції Cкрашевський В.В., Манелюк П.П., Кашернюк І.М., Рис А.В., командир роти майор міліції Ющук О.І., Павлюк-Гуменюк В.М., Косинський О.А., та багато інших так званих офіцерів, вони думають, що нацепили жовто-блакитні повязки на руку і все пройде, ТО НІ ЛЮСТРАЦІЯ МАЄ БУТИ ДЛЯ ВСІХ !!! УБОЗ вже раз "перевіряв" дану інформацію, нехай ще раз перевірить досконало дану інформацію...і викладуть результати перевірки так званих офіцерів ДАІ в ЗМІ !!! Кравчуку цього разу не пройде відкупитися від так званої перевірки !!! Дана інформація піде також на сайт МВС !!!

А чому не попробувати оголошувати конкурси на заміщення вакантних посад??? Зрозуміло, що голову адміністрації, прокурорів і т.д. призначають, а от чого на посади заступників і начальників відділів не оголошувати відкритих конкурсів з переліком вимог до претендента на посаду??? Це абсолютно господарська робота, зовсім не політична, то може себе б спробували на вищих посадах і колишні спеціалісти відділів, які мають відповідний досвід і принаймні орієнтуються, що потрібно робити. Може, нарешті прийшли молоді і освічені, які мають гарну освіту, нове бачення і т.д. Але можливості знову для більшості обмежені, тобто шанс є, якщо якось дотичний до політичної сили нового керівника області чи маєш особисту протекцію. А це в корні неправильно. Для прикладу, звільнив Кириллов свій апарат облради, то оголоси конкурс на заміщення вакантних посад, хай відкрито оберуть тих, хто може швидко і якісно займатися абсолютно аполітичною роботою: забезпечувати життєдіяльність облради. А то влада ніби й претендує, щоб бути новою, а методи старі: зв'язки, лояльність і т.д., а зовсім не професійні якості. Тоді б може й люстраційного комітету ніякого не потрібно було б. Чесний конкурс і перемагає кращий!

Люди хочуть дерибаном займатися, перебуваючи на посадах, і залишитися не дисредитованими. Так не буває. Добре, що тепер можна у всьому міфічних представників Партії регіонів звинуватити. Якщо не тримаєшся за посаду - то йди з неї! Але ж не підеш, бо це хороше корито.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.