Громадськість Рівненщини звернеться до керівництва країни з вимогою "не спускати парашутистів"

Після бурхливих обговорень під час засідання люстраційного комітету в Рівненській області було прийнято рішення написати звернення до керівництва країни з вимогою не "спускати парашутистів" на керівні посади в області. Про це під час засідання комітету заявила Світлана Сирота.

Відтак Світлана Сирота запропонувала, щоб зараз прокурор області Сергій Кубрак перевівся на в. о. прокурора і постав перед громадськістю у ролі кандидата. 

Коментарі

А я пропоную Світлані Сироті перестати брати гроші у Червонюка і відправити свого шефа на люстрацію, як прибічника колишнього режиу і посіпаку клюєва

Люстрація (від лат. lustratio — очищення через жертвопринесення[1]) — заборона діячам високого рангу, які скомпрометували себе, впродовж певного часу або пожиттєво працювати на державній службі. І потрібно чітко дотримуватися вимог законодавства, якщо ми й насправді будуємо в себе Європейську державу, а не прикриватися "революційною доцільністю".

по місту вже активно обговорюють те, що керівництво Свободи активно лобіюють призначити головним міліціонером Рівненщини Олега Сало...

Звернення до шановної люстрації !!! Ви будь-ласка подивіться, як отримав звання полковника міліції начальник ДАІ пан Семенюк О.М., чи має він відповідну освіту для полковника, і перевірте освіту особового складу працівників ДАІ Рівненщини, особливо офіцерського складу ( є такі офіцери, які жодного дня не навчалися у вищому навчальному закладі, а покупляли готові дипломи Європейського університету і носять незаконно офіцерські погони, та викеровують, серед таких офіцерів командир взводу супроводу майор міліції Кравчук Сергій Валентинович, його підлеглі, та старший лейтенант міліції Соловей О.М., Янчик А.К., майор міліції Cкрашевський В.В., Манелюк П.П., Кашернюк І.М., Рис А.В., командир роти майор міліції Ющук О.І., Павлюк-Гуменюк В.М., Косинський О.А., та багато інших так званих офіцерів, вони думають, що нацепили жовто-блакитні повязки на руку і все пройде, ТО НІ ЛЮСТРАЦІЯ МАЄ БУТИ ДЛЯ ВСІХ !!! УБОЗ вже раз "перевіряв" дану інформацію, нехай ще раз перевірить досконало дану інформацію...і викладуть результати перевірки так званих офіцерів ДАІ в ЗМІ !!! Кравчуку цього разу не пройде відкупитися від так званої перевірки !!! Дана інформація піде також на сайт МВС !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.