Екс-мер Острога прийшов на повторну громадську люстрацію

Кандидат на посаду заступника голови Рівненської ОДА, екс-мер Острога Тарас Пустовіт повторно прийшов на засідання люстраційного комітету в Рівненській області. 

Тарас Пустовіт пояснив, що останнім часом у ЗМІ з'явилася інформація, яка його дискредитує як людину і тому він готовий відповісти на всі запитання громадськості та пояснити ситуацію.

- Я не тримаюся за крісло, але не дозволю зводити на себе наклеп. Все, що було написано у публікаціях - це наклеп. По всіх питаннях, які там піднімаються вже були кримінальні справи. Але я хочу пояснити звідки дує вітер. Люди, які були у партії Тігіпка підняли це питання. Я  готовий до відкритості та діалогу. Тому хочу сказати, що якщо буде довіра, то мене призначать, якщо ні - не страшно. Я був з громадськістю по одну сторону барикад і мені б дуже не хотілося, щоб через наклеп мене "викинули" за барикади, - зазначив Тарас Пустовіт. 

Ключові слова: 

Коментарі

Цілком підтримую.ГЕТЬ Пустовіта.

На барикадах люди стояли за перезавантаження Влади, за нових, з бездоганною репутацiею людей, а не за тих якi е фiгурантами вiдкритих кримiнальних справ. Не варто виправдовуватись I когось звинувачувати в наклепах, справа е I це факт...

По кому були кримінальні справи, тому тим більше й не треба йти у владу, адже будуть нові кримінальні справи, а кому це треба?!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.