Ще не призначений заступник голови Рівненської ОДА готовий звільнитися на вимогу громадськості

Тарас Пустовіт, якого голова голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок хоче бачити своїм заступником, готовий звітувати перед громадськістю про свою роботу на цій посаді. Про це він повідомив під час засідання люстраційного комітету в Рівненській області.

За словами Тараса Пустовіта, якщо його робота не задовільнятиме громадськість, він готовий піти. Також Тарас Пустовіт зазначив, що готовий приймати непопулярні рішення і спілкуватися з громадськістю під час своєї роботи.

Ключові слова: 

Коментарі

Ваша робота в минулому ВЖЕ не задівльняє, тому нам не треба еспериментів зараз чи знову. Які ви вмієте приймати рішення на благо громади ми й так добре знаємо, а якщо ще й "непопулярні"-людям капець. Йдіть з Богом займатись бізнесом! Якщо призначать Пустовіта не дивлячись на ні на що, обіцяю, буде біда.

Це не хаос, а нормальний процес формування владної вертикалі, який не може бути гладким і завжди відбувається з певними перешкодами та перипетіями.
От, при совєтах та регіоналах такого дійсно не було, був "ідеальний порядок": призначили "донецького", формально обговорили, проголосували, та й по вьому.... Бажаєте до цього повернутися?
Хаос почнеться коли, наприклад, у Рівному пропадуть всі двірники і не буде кому прибирати сміття.

як стало відомо партія Свобода активно лобіює, щоб на посаду начальника УМВС в Рівненській області було призначено скандально відомого Олега Сало., але майдан ще скаже з цього приводу своє слово…

Якийсь повний хаос робиться в області. Таке враження, що комусь вигідно те, щоб бардак тривав якнайдовше...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.