Голова Рівненської РДА впродовж року розпоряджався землею області. ДОКУМЕНТ

До редакції сайту «ВСЕ» уповноважений з контролю за діяльністю правоохоронних органів на Рівненщині депутат обласноі Ради Віктор Кривун надіслав довіреність екс-голови Рівненської ОДА розпоряджатися земельними ділянками області голові Рівненської РДА Василю Карпенчуку.

Згідно цього документу, у 2010 році голова Рівненської ОДА Василь Берташ уповноважив голову Рівненської районної державної адміністрації Василя Карпенчука бути представником Рівненської ОДА з питань продажу земельних ділянок державної власності.

Також Василь Карпенчук згідно договору, мав право організовувати та проводити аукціони з продажу земель державної власності, а також здійснювати експертну грошову оцінку земельних ділянок, укладати договори купівлі-продажу та договори оренди земельних ділянок від імені Рівненської ОДА.

Це передбачало можливість підписуватись Василю Карпенчуку від імені Рівненської ОДА на всіх договорах купівлі продажу та оренди державної землі.

Ця довіреність була дійсна до 25 травня 2011 року.

 

Коментарі

Берташ  робив як класичний украінський можновладець. Янукович давав розпорядження своім підлеглим продовати зброю, підприємства, об'єкти державноі власності. А "щури" меньшого маштабу торгували через своіх підлеглих : лісом, торфом, бурштином, гранитом, базальтом, землею.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.