На Рівненщині порушникам мораторію пропонують звільнитися

Депутати Рівненської облради рекомендують посадовим особам контролюючих органів, які порушили одне з попередніх рішень президії  обласної ради, згідно якого  був запроваджений мораторій на  проведення перевірок суб’єктів підприємницької діяльності, написати заяви про звільнення за власним бажанням. 

Причиною такого рішення стала інформація, яку озвучив депутат облради Олег Хомич. Він зазначив, що окремі суб’єкти, які представляють органи державного нагляду та контролю не виконували мораторію. 

Крім того депутати рекомендували голові Рівненської облдержадміністрації Сергію Рибачку провести спеціальну нараду з керівниками відповідних установ, які працюють в області, і довести до їхнього відома рішення президії облради про мораторій на перевірки підприємців, накладений у лютому. Про це повідомили у прес-службі Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

неук він і в африці неук . мораторій прийнятий органом місцевого самоврядування має більшу силу ніж закон України? як що місцеві депутати так переживають за свій бізнес то потрібно було звернутися до верховної ради чи хоча б до міністерств яким підпорядковані "контролюючі" органи області щодо мораторія. а то прийняли популіській мораторій-ми такі хороші, а ви контролючі органи порушуйте закони але виконуйте його. висновок в області керують популісти та скажем "мягко" несдостатньо освідчені люди

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.