Голова Рівненської ОДА назвав імена очільників районів

Нині голова РОДА Сергій Рибачок назвав імена людей, яких він пропонує на посади голів місцевих РДА. Не визначився він лише з Гощанським та Корецьким районами, пише «Рівне вечірнє».

Отже, Дубровицький район, можливо, очолить Юрій Лосік.

Зарічненський — Павло Мельник, який вже очолював РДА у 2005-2006 роках.

Володимирецький — Володимир Савонік, голова Володимирецької районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" .

Рокитнівський — Світлана Пахлюк.

Острозький — Юрій Олексійчук.

Рівненський — Олексій Бучинський.

Радивилівський — Володимир Кондик.

Дубнівський — Руслан Сивий.

Демидівський — Сергій Радченко.

Млинівський — Алла Черній.

Здолбунівський — Олександр Бухало.

Сарненський — Сергій Євтушок.

Березнівський — Людмила Пилипчук.

Костопільський — Юрій Кузнюк.

Ключові слова: 

Коментарі

Радченко нормальна людина, може він хоч трохи витягне Демидівку з жопи. І по-перше, в монахи він не записувався, а став головою ОДА, він тоже людина як і всі!!! А такий брєд сумашедшого може писати тільки дебіл!!!

Івану G. Пояснюю-в Зарічненському районі повторення, назвем його "друге пришестя". Питання в тому для чого? Запитайте в мешканців району хто такий Мельник і що він зробив для району. якщо із ста чоловік оди-два скажуть щось добре, то це будуть або його родичі, або ж дуже корисливі люди

Я не прихильник "Свободи", але чому такі песимістичні відгуки. Дайте хай люди попрацюють. Вам, всім критиканам, напевно, ригіАнали більше подобались. Я так розумію. Навіщо такий сарказм злий.

В Заріному знову на ті самі граблі...Потрібно просувати молодь.

Ось професійний підхід до подання (призначення) в Березному- вчора людина з безнадійно- невідмитою репутацією, сьогодні голова РДА(Людмила Пилипчук)!!Як ВИ пане Рибачок будете керувати цими проФФесійними кадрами в такий кризовий час?Ганьба!!! На Вічі минулої неділі казали, що на Вас ніхто не вплине, а Ви віддались цим БЮТівцям! Це все посттравматичнокризовий синдром!!! Це лікується тільки ганебним звільненням і осудом людей!!! "Подання професорів подвійної літери"- потребують ще дошкільної перевірки, проведіть з ними невелику співбесіду на предмет знання Дня незалежності або Дня Конституції, тоді можливо щось стане зрозумілим!!! Інакше громада зможе найближчим часом помножить Вас на нуль!!!!!!!!!

Невже треба так позоритись, щоб на Зарічне призначити Мельника? Хто на тверезу голову його запропонував? Невже в районі немає нікого нормального, люди добрі?

Бухало по Здолбунову це той що на новій пошті гружчиком працював? Це шутка така???

І по Дубровиці Лосік не краща кандидатура,холериків до влади допускати не можна

Не байдужому власнику кафе смт. Демидівка, якщо ви дерибаните то не думайте що всі такі, як ви. Кожний думає в міру своєї розпущеності.

У Костополi не краще, накiнець то втулився....

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.