Рівненський нардеп керуватиме "реанімаційними" реформами

Народні депутати разом із громадськими активістами працюватимуть над реалізацією ініціативи "Реанімаційний пакет реформ". Для ефективної співпраці парламентарі утворили міжфракційне об’єднання "Платформа реформ". Реформами керуватимуть 5 співголів, серед яких нардеп від Рівненщини Юрій Благодир.

Громадськість вимагає від політиків реалізації 12 пунктів "Реанімаційного пакету реформ", які мають реанімувати та об’єднати країну. Громадські діячі наголошують, що Євромайдан ще не завершив свою головну місію – змінити правила, а не обличчя.

До "Платформи реформ" увійшли 24 народних депутати фракцій ВО "Батьківщина", УДАР, ВО "Свобода", депутатської групи "Суверенна європейська Україна" та позафракційні. "Групою реформ" керуватимуть 5 співголів, що обиратимуться на ротаційній основі.

Сьогодні співголовами є: Юрій Дерев’янко, позафракційний, Павло Різаненко, УДАР, Юрій Благодир, "Суверенна європейська Україна", Юрій Сиротюк, ВО "Свобода", Андрій Шевченко, ВО "Батьківщина"

- Від народних депутатів ми очікуємо одного – ухвалених законів, що змінять систему. Не дискусій про необхідність їх ухвалення, а результату. Ви – влада. Вся відповідальність - на вас, - звернувся до народних депутатів "Платформи реформ" громадський активіст з "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін.

Ініціатива "Реанімаційний пакет реформ" народилася у середовищі активістів Громадського сектору Євромайдану та партнерства "Новий громадянин". Над розробкою реформ і підготовкою текстів законопроектів працюють 120 експертів та громадських діячів. Про це повідомляє журналістка Наталія Соколенко у соціальній мережі "Фейсбук".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.