У неділю в Березному скажуть корупціонерам - "Ні"

У соціальній мережі «Фейсбук» Андрій Андрощук повідомив про Народне віче, яке відбудеться у Березному:

«Шановні Березнівчани! В неділю 16 березня о 12.00 запрошуємо на Народне Віче, яке відбудеться біля пам'ятника Тарасу Шевченка на Майдані Незалежності. Висловимо своє НІ корупціонерам, які знову рвуться до влади. Громада має визначити хто буде керувати районом.»

Ключові слова: 

Коментарі

Насправді, все дуже просто, адже зараз, як ніколи, працює лакмусовий папірчик: ті, кому дійсно не байдужа доля рідної сторони - вже є у списках добровольців чи тих, хто підлягає мобілізації. Все інше - пустослівя, яке нічого не варте. Що ви простих людей за дурнів тримаєте і баталії тут розводите? І не приведи Господь нашим хлопцям на війну піти.

О боже, в Березному продовжується серіал "Тупой, и еще тупее". Був при владі Балбєс, а тепер не дай боже прийде еще тупее БалБЄСиха.

І кстаті на Людку в Березному кажуть ДУБИНА, бо воно реально дуже тупе. диплом про освіту юриста купила і тепер всім розказує що ВОНО практикуючий юрист хоча запитайте у неї щось елементарне з права не промумукає навіть ні слова. Людка вазони в ресторані "Случ" ще помнять як ти на них опорожнялася в не такому далекому минулому. Гопота рветься до влади оце найгірше. Щось на Майдані не видно було як ти під кулями бутерброди носила нашим героям. Звичайно краще було в Березному зливати сесії районної ради в угоду регіонам.

Піліпчуки заспокойтеся, бо хто-хто а ви то точно ховалися в кущах під час подій на Майдані. Всім відомо що Андрощук дуже багато часу на Майдані провів в той час як Руслан Піля там жодного дня не був. Звичайно, набагато комфортніше сидіти дома, в теплі і кричати який я великий революціонер. Ну дуже цікаво побачити хто спробує прогнати з міста цих людей. Чи тільки на словах вмієте проганяти? І ще, шановні Пилипчуки та Юра Мадей, може ви щось переплутали, то ж не Ящук валявся обсциканий під забором, а Ваша Людка Піліпчучка. І не одного разу, а ой скільки все ж Березне про це каже. про поміняли шапки, то краще б мовчали бо піля вже стільки партій поміняв - і комуністична, і батьківщина, і партія регіонів, тепер знову батьківщина. Ну прям як його друг ПіддуПаний.

Шановна пані Ліля, а точніше Люда по перше на сайті помилка її виправлять, ми теж прийдемо на 12.00, по друге у Вас дуже багато жовчі накопичилося Вам потрібно в Трускавець, по третє не ховайтеся під чужим іменем, Ваш вульгарний почерк впізнає кожен читач, і останє перед тим як когось обговорювати відверто проаналізуйте свої поступки і Ви помітите, що не Вам судити тих людей.

дежнюк який обікрав разом з федасом освіту на мільйони ходять на Майдан на 14. Де ви суки були коли люди гинули, чого вас у військоматі немає в списках добровольців. Таку сволоту як андрощук, федас, семенович, ящук, дежнюк, вишняк потрібно гнати не тільки з Майдану а й з міста бо ця наволоч привикли красти, брехати, гадити, мініти політичні шапки. СВОЛОТУ ГЕТЬ З РАЙОНУ

Люди нормальні виходять на Майдан на 12, а такі як марадончик-непотріб, ящук що валявся обсциканий під заборами, який змінив десяток партій і хотів вкрасти гроші що з Бистрич передали на Майдан, семенович якого вигнали з податкової, субсидії, спілки афганців, з усіх партій за афери,

це тіпа кому "висловити" ні дежнюку ??? Ремонт зробив в квартирі новій в Рівному на радіозаводі? Машину audi нову зареєстрував на себе? Чи може договорився з зірненськім сутіньором про откати!!! Всі дірьмо - думаєте про корито!!!! ЛЮСТРАЦІЯ ЧЕКАЄ ВСІХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.