Рівняни просять Авакова та Махніцького звільнити головного прокурора та начальника УМВС області

Громадськість Рівненщини звернулась до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та генерального прогурора Олега Махніцького із відкритим зверненням, в якому висловила своє обурення непрозорою кадровою політикою та вимагають звільнити займаних посад начальника УМВС України у Рівненській області Миколу Щерука та прокурора Рівненської області Сергія Кубрака.

"Міністру внутрішніх справ України Авакову Арсену Борисовичу

Генеральному прокурору України Махніцькому Олегу Ігоровичу

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

Ми, представники громадськості Рівненщини обурені непрозорою кадровою політикою, яку проводить Міністерство внутрішніх справ та Генеральна прокуратура на теренах нашої області. Востаннє звертаємося до вас з проханням зберегти спокій в регіоні та не нагнітати і без того непросту ситуацію.

Доводимо до вашого відома, що непрозора процедура призначення прокурора області Сергія Кубрака та начальника УМВС Миколи Щерука є неприйнятною. Нагадуємо, що єдиним джерелом влади в Україні є народ, який доручив Уряду зміни корумповану систему державного управління. Натомість, ми спостерігаємо, що ваша кадрова політика нічим не відрізняється від методів режиму Януковича.

Мешканці Рівненщини однозначно висловили свою позицію щодо неприпустимості кулуарних призначень за принципом партійних квот. Позицію громадян підтримали депутати Рівненської обласної ради. Населення регіону зверталося до вас з простою вимогою, - оголосити перелік претендентів на посади до їх призначення. Натомість, ми спостерігаємо з вашого боку вперте небажання працювати публічно та дослухатися до громадян. Категорично незрозумілою для нас є позиція керівництва МВС щодо оприлюднення для громадського обговорення одних кандидатур з подальшим непрозорим призначенням інших. Зважаючи на прецедент із несприйняттям мешканцями області В’ячеслава Чайки, повторне кулуарне призначення керівників силових структур викликає в населення обґрунтовану недовіру до дій влади та підштовхує його до активного захисту своїх конституційних прав.

Зважаючи на вказане вище, з метою недопущення конфліктної ситуації просимо вас:

1.  звільнити з займаних посад начальника УМВС України у Рівненській області Миколу Щерука та прокурора Рівненської області Сергія Кубрака на підставі недотримання вимог громадськості під час процедури їх призначення;

2.  публічно оприлюднити перелік кандидатур на посади начальника УМВС України у Рівненській області та прокурора Рівненської області не пізніше ніж за п’ять днів до моменту підписання відповідного наказу;

Наперед вдячні вам за розуміння та конструктивну позицію.

З повагою,

Роман Мартин, Громадянська мережа ОПОРА

Володимир Торбіч, головний редактор інформаційно-аналітичного порталу «Четверта Влада»

Юрій Лалак, Автомайдан Рівне

Олексій Горецький, Комітет виборців України

Зураб Кантарія, об’єднання «Сила людей»

Святослав Клічук, Громадський рух «Третя Українська Республіка»

Олександр Кравченко, Сотня Майдан-Рівне

Ніна Скиба, Жіноча сотня

Юлія Герасимюк, ВО «Майдан»

Про це повідомляє Прес - центр Громадянської мережі ОПОРА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Попередні коментарі вражають своєю тупістю, з впевненністю можу сказати що ці люди(Кріс,Юра,Рівнянин) жодного разу навіть і не були на майдані, а якщо були , то туристами . Бо той хто хоч малу краплю своеї душі вклав в революцію, не буде обзивати цих людей , які боряться і далі - дебілами.Особисто знаю декількох активістів і знаю іх позицію, вони не зрадять тих хлопців які за нас з вами життя своє поклали.Зокрема серед них є людина, яка приймала участь у всіх бойових діях на майдані . Ось посилання на 4.50 секунді рівнянин Олександр Пантюхов https://www.youtube.com/watch?v=nFh9OIEcaDk&feature=share Зробіть , хоть щось у своєму житті ,а потім побачим , чи будете ви засуджувати когось. Кожен з нас повинен стати експертом , щоб давати оцінку подіям що відбувабть, чи будуть відбуатись в майбутньому. А тим хто не погоджується з активістами , прохання долучитись і вносити свої пропозиціі.

Шановні "громадські активісти"... Спробуйте заробляти гроші працею... А виступати від імені всіх громадян вас ніхто не уповноважував...

Хто ви такі щоб з вами погоджувати???

Ви дибіли! Ідіть на роботу! Діячі грьобані, дайте можливість людям працювати! Ростете дибілами!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.