На Рівненщині меценати допомагають ремонтувати військову техніку

На Рівненщині підприємці активно допомагають військовослужбовцям військових частин Рівненського гарнізону відновлювати техніку та покращити забезпечення особового складу.

Зокрема, місцевий бізнес обласного центру забезпечив відновлення кількох одиниць військової техніки, що дозволило поставити у стрій ті автомобілі, на ремонт яких у попередні роки не вистачало коштів.

Також, підприємці закупили медикаменти для особового складу,  забезпечення якими є невідємною частиною якісного виконання завдань за призначенням.

Координаціну роботу очолив голова ветеранської організації Олександр Зайчук. Він, спільно з головою ГО «Рівненський громадський контроль» Дмитром Якимцем та меценатами Олександром Нестеруком, Сергієм Кухарцем і Анатолієм Антонюком створили оргкомітет зі збору пожертвувань та закупівлі необхідного у військову частину.

- Ми хочемо започаткувати шефствування над частиною та заохотити інших жителів Рівненщини, які мають можливість, долучитися до справи допомоги наших військових, - зазначив Олександр Зайчук.

Військовослужбовці переконані, що за такої підтримки громадськості і бізнесу їм швидко вдастся наростити бойові спроможності до належного рівня та, за протреби, дати гідну відсіч агресорам. Про це повідомляє Олександр Гайн.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.