Завтра у Рівному вирішальне Народне віче

Вирішальне Народне віче відбудеться завтра у Рівному. Розпочнеться воно о 13 годині на майдані Незалежності.

На Віче мають підніматися питання щодо призначення осіб на керівні посади в області та їх погодження з громадськістю. Зокрема, розглядатиметься питання щодо новопризначеного прокурора області Сергія Кубрака. 

Активісти закликають рівнян не залишатися байдужими і прийти на Віче, щоб висловити свою думку. 

Ключові слова: 

Коментарі

Вже набридла ця кадрова істерія. Взяти хочаб люстраційний комітет - як вони можуть люструвати, якщо їх не погодили з громадою? Нехай краще себе пролюструють і покажуть громаді свої доходи, розкажуть за що вони живуть і що такого ЗНАЧНОГО вони зробили для територіальної громади, що мають право когось люструвати.

новопризначеного прокурора області Сергія Кубрака негайно зняти, хай їде до себе в Київ. Гасло одне РАПОРТ на стіл.

А навіщо нам чужий прокуро чи головний міліціонер. Нам потрібні свої- місцеві! Щоб можна їх пізніше запитати і саме основне, що йому у цьому місці ЖИТИ.

У чому полягає вирішальність цього віче? Я думаю, що під час перебування країни в стані війни, основні питання, які потрібно розглядати на Віче мають стосуватись заходів по протидії загарбникам та допомозі державним органам. Кадрова істерія з боку окремих громадських діячів мною розцінюється як державна зрада, а окремі ЗМІ свідомо або несвідомо є співучасниками цього злочину.

У мене одного складається враження, що комусь дуже невигідно, щоб в області був призначений будь-який прокурор і будь-який начальник міліції?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.